Akkerman / Звернення голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького

Звернення голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького

от admin
0 Комментарий

Звернення голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького

Шановні друзі! Дорогі земляки!

27 листопада 2020р. вийшов Указ Президента України Володимира Зеленського про призначення мене на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації.

Я чітко усвідомлюю свою величезну відповідальність перед кожним з вас, перед усіма мешканцями багатонаціональної Одещини, відповідальність перед Україною. Моє коріння тут, і тільки з Одещиною я пов`язую своє майбутнє.

Маю чітку стратегічну програму дій, на основі якої можна будувати нові плани і здійснювати проекти, що відповідають духу часу. Вона визначає пріоритети та завдання, які охоплюють всі ключові сфери життя регіону, головним з яких сьогодні є подолання  пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 в регіоні. Також серед першочергових завдань — збереження миру, політичної стабільності, міжнаціональної злагоди; вибудова діючої вертикалі місто-область-центр.

Моя команда буде сформована з професіоналів, які довели свою спроможність на ділі: досвідчені політики, лідери місцевого і регіонального самоврядування, практики, які не з чуток знають про проблеми територіальних громад. Впевнений, в систему державного управління повинні прийти тільки гідні, професійні, освічені люди – представники нашого регіону.

В ці дні отримую від вас багато слів підтримки та побажань. Від щирого серця дякую за вашу згуртованість, за віру в те, що ми можемо багато чого змінити на краще. Вважаю це величезним політичним капіталом і надійною моральною опорою, адже моя політична платформа — це відповідь на головні запити наших громадян.

Шлях вперед не буває простим, це завжди складний пошук. Але не варто забувати, що історія не прощає байдужості і непослідовності, розслабленості і самозаспокоєння, особливо сьогодні, в переломну епоху змін в усьому світі. Ми маємо досягти гідних результатів. Вірю, так і буде. Зроблю для цього все, що в моїх силах!

Источник

0 Комментарий
0

You may also like

Оставить Комментарий