Akkerman / Вони вистояли – не вистояв бетон: 16 січня відзначають День вшанування Кіборгів

Вони вистояли – не вистояв бетон: 16 січня відзначають День вшанування Кіборгів

от admin
0 Комментарий

Вони витримали – не витримав бетон. 242 дні мужності та незламності, 242 дні героїчної оборони Донецького аеропорту.

26 травня 2014-го  біля тоді ще мирного Донецька, сепаратисти захопили будівлі аеропорту, того ж дня українські військовики завдали удару по позиціях терористів та встановили контроль над летовищем.

Ворог не збирався здаватися: початок окупації та нескінченні спроби відібрати контроль над аеропортом, але наші воїни тримали оборону до останнього, простоявши на сторожі до 22 січня 2015 року.

За стійкість та непереможність захисників Донецького аеропорту їх назвали «кіборгами» –  вони стали символом незламного духу українського народу.

242-денне пекло забрало життя понад 200 синів України, 58 з них внаслідок підриву одного з терміналів загинули в останні дні оборони.

16 січня з ініціативи самих військових відзначається День захисників Донецького аеропорту, або  День пам’яті Кіборгів. Поки що ця дата не є офіційною, але воїни, які захищали Донецький аеропорт, виступили із зверненням до Президента та уряду вшановувати побратимів на державному рівні. Герої не вмирають. А їхня сила духу – навіки в історії України.

0 Комментарий
0

You may also like