Akkerman / Витрати на вибори збільшили майже на 10 млн гривень

Витрати на вибори збільшили майже на 10 млн гривень

от admin
0 Комментарий

Витрати на вибори збільшили майже на 10 млн гривень за рахунок податків українців. І це, за словами багатьох кандидатів у президенти, в дуже бідній країні, про добробут якої вони так дбають …На словах та на мітингах…

Під час засідання Центральної виборчої комісії (ЦВК) 11 лютого було внесено зміни до Кошторису видатків ЦВК на підготовку і проведення чергових виборів президента України 31 березня 2019 року. Про це повідомляє прес-служба ЦВК.


Як наголошується, необхідність внесення таких змін пов’язана зі збільшенням кількості зареєстрованих кандидатів на пост президента України до 44 осіб. В раніше затвердженому Кошторисі були передбачені витрати з розрахунку на 25 кандидатів. «Після внесених змін сума витрат Комісії збільшилася на 9 млн 947 тис. 723 грн і становить 275 млн 978 тис. 531 гривню», — йдеться в повідомленні. Крім того, згідно з чинним законодавством, кандидати в президенти України мають право замовити охорону за державний рахунок, тобто за рахунок знову ж платників податків, незважаючи на те, що охорона, як така, є у 95% кандидатів.

І ще: як виявилося багато кандидатів на високу посаду не знайомі з Конституцією країни, президентом якої вони так хочуть бути, і не мають поняття, які повноваження у президента.

0 Комментарий
0

You may also like