Akkerman / В Білгороді-Дністровському привітали вчителів з професійним святом (фото)

В Білгороді-Дністровському привітали вчителів з професійним святом (фото)

от admin
0 Комментарий

В Центрі культури та дозвілля відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя, який традиційно відзначають на початку жовтня. 
В залі — чи не найважливіші гості міста — працівники освіти, люди, завдяки яким відбувається пізнання світу цифр і писемності, історії і географії, фізики і хімії, люди, яким довіряють найцінніше — моральне зростання дітей та формування їх світогляду.
З найтеплішими та щирими побажаннями звернулася до вчителів та працівників освіти міський голова Алла Гінак.

«Ми вдячні вам все життя, ми любимо вас і сумуємо, переходячи в інший клас або закінчуючи школу! Ми будемо любити вас завжди, тому що ви, вчителі — герої наших кращих років, коли ми самі були дітьми. І знову зустрічаємось з вами, коли ви вчите вже наших дітей, і любите їх, як рідні батьки! Я знаю, що ваші учні будуть ще довго дзвонити вам і розповідати, де вони вчаться, як живуть! Вони будуть пам’ятати ваші слова, ваші уроки, ваші поради, які так потрібні кожній людині. Колишніх вчителів не буває — це чиста правда. Я безмежно вдячна вам, шановні вчителі Аккермана, за всі ваші старання, за любов, яку ви даруєте, за особливий талант вчити. Нова українська школа вимагає від вас повної мобілізації досвіду і знань, але я впевнена, що ви впораєтесь і станете самими прогресивними вчителями України!» — сказала в своєму вітанні міський голова.

Алла Гінак побажала працівникам освіти здоров’я, благополуччя, щастя, натхнення, поваги від колег, дітей та їх батьків та з нагоди свята нагородила грамотами міського голови кращих освітян міста.


Всі гості Центру культури та дозвілля мали змогу насолодитися святковим концертом, підготовленим відділом культури Білгород-Дністровської міської ради.

Фото прес-служби міської ради

0 Комментарий
0

You may also like