Akkerman / Україні потрібен мир не на умовах капітуляції, а на умовах перемоги — Порошенко

Україні потрібен мир не на умовах капітуляції, а на умовах перемоги — Порошенко

от admin
0 Комментарий

Президент України Петро Порошенко заявляє, що Україні потрібен мир не на умовах капітуляції, а на умовах перемоги, і її гарантом виступають Збройні сили України (ЗСУ).

«Я бажаю вам … непохитної віри в нашу перемогу, перемогу не на умовах капітуляції, до якої закликають нас деякі політикани, зокрема і всередині України, а мир на умовах перемоги. І ЗСУ є надійним гарантом нашої майбутньої перемоги», — сказав П .Порошенко на церемонії нагородження військовослужбовців у зв’язку з Днем ЗСУ (відзначається 6 грудня) в середу в Києві.

Він також зазначив, що ЗСУ постійно збільшують і надалі посилюватимуть свій потенціал. «Я можу зараз впевнено заявляти, що на кожен агресивний крок ворога готова жорстка оперативна, рішуча і професійна відповідь», — сказав П.Порошенко.

Президент заявив, що ворог заплатить високу ціну за безвідповідальне і авантюрне рішення вторгнутися на українську землю. Він знову закликав Російську Федерацію вивести свої війська з окупованої території України.

«Найкраще зараз військам противника, агресора, який окуповує нашу державу, звільнити територію. Ми наполегливо просили його про те, щоб це сталося політико-дипломатичним шляхом, але цей шлях може бути успішним лише тоді, коли у нас є сильні, надійні, професійні, рішучі Збройні сили», — сказав П.Порошенко.

0 Комментарий
0

You may also like