Akkerman / У Мінсоцполітики пообіцяли підвищення пенсій

У Мінсоцполітики пообіцяли підвищення пенсій

от admin
0 Комментарий

Уже цього року майже 3,4 мільйонам пенсіонерів підвищать розміри пенсій в середньому на 284 гривні.

Про це повідомив заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін під час Всеукраїнських зборів ветеранського активу на тему: «Реалізація міжнародно-правових документів щодо соціального захисту людей похилого віку — запорука їх гідного життя».

Водночас він говорить про те, що спершу має бути прийняте позитивне рішення Ради щодо законопроекту про осучаснення пенсій.

За словами Мущиніна, на сьогодні Міністерство соціальної політики разом із Пенсійним фондом підготувало законопроект, який передбачає осучаснення пенсій.

«Йдеться про те, що ми пропонуємо уряду сьогодні встановити єдиний показник середньої заробітної плати. Я поки що не буду казати про цифри, бо ще йдуть жваві дискусії. Але цього тижня вони мають завершитись», — сказав представник міністерства.

Як зазначив заступник міністра соцполітики, якщо буде позитивне рішення, ми вже цього року майже для 3,4 мільйонів пенсіонерів підвищимо розміри пенсій в середньому на 284 гривні.

«Це без урахування того, що з 1 грудня ми також будемо перераховувати розміри пенсій», — додав Мущинін.

Нагадаємо, з 12,5 млн українських пенсіонерів, 7,5 млн мають розрахунковий базовий розмір пенсії менший за прожитковий мінімум через те, що з 2012 року уряд не проводить перерахунок раніше призначених пенсій. Через це є пенсіонери, які отримують пенсію в розмірі 920 грн при мінімальному її розмірі на сьогодні — 1074.

0 Комментарий
0

You may also like