Akkerman / Стало відомо, коли буде введений новий порядок в’їзду росіян в Україну

Стало відомо, коли буде введений новий порядок в’їзду росіян в Україну

от admin
0 Комментарий

У найближчому майбутньому в’їхати в Україну зможуть лише власники закордонних паспортів нового зразка, і тільки попередньо заповнивши електронну анкету, причому на українській або англійській мові. Нововведення можуть вступити в силу вже до 1 вересня.

Візи для росіян вирішено не вводити, але в’їхати в Україну можна буде тільки при наявності біометричного закордонного паспорта. Порядок в’їзду може бути змінений вже в найближчі дні, передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення російського видання «Коммерсантъ».

Джерела видання в уряді України і Верховній раді повідомили, що новий порядок може бути запроваджено до 1 вересня. Другою необхідною для перетину кордону умовою стане завчасне заповнення розміщеної на сайті МЗС України анкети, в якій доведеться вказувати в тому числі місце роботи, точну мету поїздки і маршрут.

У перспективі повідомляти про свій приїзд треба буде за місяць – за винятком таких екстрених випадків, як, наприклад, хвороба або смерть родича. А анкету потрібно буде заповнювати або  українською, або англійською мовою, заявив співрозмовник близький до МЗС України.

У липні 2017 року про швидке введення біометричного контролю на кордоні України говорив президент Порошенко. За його словами, новий захід повинен торкнутися всіх іноземців, хто прибуває.

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов закликав закрити в’їзд на Україну для росіян без біометричних закордонних паспортів, а глава українського МЗС Павло Клімкін пропонував ввести для росіян систему попереднього інформування про майбутні поїздки.

Коментуючи заяви про можливість введення нового порядку в’їзду, в Росії пригрозили відповідними заходами.

0 Комментарий
0

You may also like