Akkerman / США запроваджуватимуть нові санкції проти РФ, якщо вона не припинить втручатися у справи України — Держдеп

США запроваджуватимуть нові санкції проти РФ, якщо вона не припинить втручатися у справи України — Держдеп

от admin
0 Комментарий

Помічник держсекретаря США зазначив, передумовою зняття санкцій є припинення агресії і виведення Росією військ з окупованої території Донбасу. 

Помічник держсекретаря США з питань Європи та Євразії Весс Мітчелл заявив, що Сполучені Штати запроваджуватимуть нові санкції проти Росії, якщо вона не припинить втручання у справи України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив на брифінгу після зустрічі з президентом України Петром Порошенком сьогодні в Києві.

«Ми чітко заявляли в координації з нашими союзниками, що втручання, військове чи інше, у справи України є неприйнятним, і якщо це триватиме і продовжуватиметься, то ми й надалі будемо запроваджувати нові санкції за потреби», — сказав він.

Він зауважив, що США мають єдину консолідовану політику щодо Донбасу.

«Ця політика, про неї висловлювалося все керівництво США, включаючи президента та посла Волкера», — додав Мітчелл.

Він зазначив, що передумовою для зняття санкцій є припинення агресії і виведення Росією військ з окупованої території Донбасу.

Мітчелл додав, що США запровадили санкції проти 189 фізичних та юридичних осіб Росії.

«Ми робимо відкритою можливість для Росії, щоб вона зробила свій вибір, але ми й надалі будемо посилювати санкції і робитимемо так, щоб ціна для Росії зростала, поки Росія не припинить здійснювати агресивну зовнішню політику», — підкреслив Мітчелл.

Джерело  УНІАН

0 Комментарий
0

You may also like