Akkerman / Привітання міського голови Алли Гінак зі святом Днем міста Білгорода-Дністровського

Привітання міського голови Алли Гінак зі святом Днем міста Білгорода-Дністровського

от admin
0 Комментарий

Шановні білгород-дністровці!

Вітаю всіх з головним святом  — Днем міста Білгорода-Дністровського!

Більше 25 століть тому тут — на високих берегах Дністровського лиману, працями давньогрецьких поселенців було засновано місто, якому судилося самою історією донести до прийдешніх поколінь, крізь роки і тисячоліття, свою самобутність, колорит, багатонаціональну культуру і духовність.

Обличчя міста визначають його жителі. У нашому місті живуть прекрасні, талановиті люди, які люблять і працюють для його процвітання. Живучи в мирі та злагоді, багатонаціональна сім’я Білгорода-Дністровського своєю працею примножує багатство і красу рідного краю, змінює на краще вигляд міста, створює його сьогодення і майбутнє.

Якими б різними ми не були, як би не складалися наші долі, всіх нас об’єднує любов до рідного міста, участь в його долі, небайдужість до його вигляду і традицій.

І у всіх нас масштабні завдання і великі перспективи у розвитку всіх сфер міського господарства, у реалізації пріоритетних проектів, підвищення якості та рівня життя. Майбутнє рідного міста залежить, перш за все, від нас з вами, дорогі городяни! Від нашого бажання зробити місто красивим і комфортним! Нехай воно буде вічно молодим і квітучим, а життя в кожній аккерманській сім’ї буде наповнене добром, любов’ю і душевною теплотою, радістю і надією на краще!

Я впевнена, що Білгород-Дністровський чекає прекрасне майбутнє. Спільно ми зробимо все, що задумали і неодмінно досягнемо успіхів у розвитку та процвітанні нашого улюбленого міста.

Дорогі Білгород-Дністровці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста.

Зі святом! Будьте здорові і щасливі!

Нехай довгі роки наші батьки будуть поруч з нами, радують своїми успіхами наші діти, в кожній родині буде любов, тепло, достаток і мир.

Щастя, добра і процвітання всім нам і нашому улюбленому Аккерману!

Нехай усім нам спокійно живеться і добре працюється в рідному місті.

Нехай щастя, любов і достаток живуть у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.

З безмежною любов’ю та вірою в майбутнє Білгорода-Дністровського,

міський голова Алла Гінак

0 Комментарий
0

You may also like