Akkerman / Політичний провал: Кремль не може вдарити по Україні через проросійських політиків

Політичний провал: Кремль не може вдарити по Україні через проросійських політиків

от admin
0 Комментарий

Довгими місяцями окупанти домовлялися між собою, щоб дійти згоди щодо дій їх маріонеток у Верховній Раді.

Доки російські куратори зосередилися навколо «виборів» у псевдореспубліках та займалися облаштуванням вертикалі влади у «ДНР» та «ЛНР», трохи провалився їх київський політичний фронт. На жаль, не зовсім остаточно…

Йдеться про посилення окремих політсил для створення серйозної опозиції чинній владі. Згідно з планами, Медведчук, Рабінович та Мураєв мали б паралельним шляхами йти на вибори разом із регіоналами. Розрахунок простий: напівватна аудиторія партії «За життя» симпатизує колишнім «ригам», а зовсім божевільні «ватники» якраз цілком підтримують «Опоблок». За умов об’єднання зусиль та обрання одного кандидата у президенти «зі сходу», позиції проросійських сил покращувалися б. При цьому, коли б вони (у разі потреби) злилися в єдиний кулак із Тимошенко, яка націлилася на молодшу від «ригів» зону 40-55, була б біда.

Але дещо пішло не так суто через жадібність та гризню в опозиціонерських лавах. Якщо із партією Медведчука – Рабіновича все ясно, то регіонали ніяк не могли розібратися, хто з них головніший. Добкін, Вілкул та Бойко хотіли стати кандидатами від «Опоблоку» і почали сваритися між собою за це місце. Саме через кулуарні інтриги з партії вийшли Бойко. За ним вигнали й Льовочкіна, мовляв, ви більше не «риги», їдьте до «ДНР» взагалі.

І Бойко, і Льовочкін цілком розуміли, що ані на президентських, ані на парламентських виборах їм майже нічого не світить, то ж і вирішили потрохи зливатися із Рабіновичем, який у парламент зайде обов‘язково та ще й їх може за собою протягнути.

Звісно, як там кажуть у народі, вихід з «Партії регіонів»/»Оппоблоку» може бути лише «за принципом Чечетова», але ж факт залишається фактом: плани РФ на об’єднання всіх та вся, із висуванням єдиного кандидату від «сходу», провалилися.

Це, звісно, ніяк не завадить Юлії Тимошенко злитися в екстазі із очільниками «За життя», але ж це може бути пізніше. У підсумку шанси на реванш зменшуються.

Порошенко ж навпаки виграє, оскільки ніж менший електорат об’єднають навколо себе його суперники, та чим більшою буде кількість кандидатів від маргінальних партій, тим йому простіше вийти у другий тур.

Масштабна атака: чому Пушилін заявив про вихід з мінських домовленостей.

Тимошенко від цього програє, бо ж фанати «Опоблоку» за неї навряд проголосують, от якби йшлося про зв’язку «За життя» – «Опоблок» – «Батьківщина» – перепало б і Юлі.

То ж, трошки російські спецслужбісти не впоралися із завданням використати антиукраїнські партії на повну. Як це не парадоксально, але завадили кремлеві саме проросійські політики.

Джерело Канал 24 Олексій Чибісов

0 Комментарий
0

You may also like