Akkerman / Поліцейські посилюють заходи безпеки громадян (відео)

Поліцейські посилюють заходи безпеки громадян (відео)

от admin
0 Комментарий

За даними Міністерства внутрішніх справ України, найближчим часом очікуються спроби деструктивних антиукраїнських сил дестабілізувати ситуацію в державі.

У зв’язку з цим, працівники поліції, спільно з представниками інших правоохоронних органів, вживають усіх необхідних заходів для забезпечення безпеки громадян, а також безпеки функціонування ключових об’єктів інфраструктури та життєдіяльності.

З метою недопущення терористичних атак і провокацій з використанням вогнепальної бойової зброї та вибухових пристроїв, правоохоронцями будуть проведені перевірки вокзалів, аеропортів, торгівельних центрів та інших місць масового скупчення людей. До вказаних об’єктів будуть максимально наближені наряди патрульної поліції.

Також заходи безпеки будуть посилені й на транспорті.

Шановні громадяни! Просимо не панікувати, у разі, якщо ви станете очевидцями подібної перевірки, або вас попросять зупинити автотранспорт для перевірки документів і автомобілів. Зберігайте спокій та поставтеся з розумінням до виконання поліцейськими своїх службових обов’язків. Адже роблять вони це виключно для забезпечення вашої безпеки.

0 Комментарий
0

You may also like