Akkerman / Обнародованы списки кандидатов в депутаты Белгород-Днестровского городского совета

Обнародованы списки кандидатов в депутаты Белгород-Днестровского городского совета

от admin
0 Комментарий

Постанова №13 від 25.09. 2015 року від політичної партії «Опозиційний блок»

1. Андрєєнков Віктор Володимрович, 1983 р. н., перший кандидат

2. Гончарова Інна Олегівна, 1970 р. н., округ 1

3. Граждан Віталій Вікторович, 1978 р. н., округ 29

4. Діденко Віталій Володимирович, 1988 р. н., округ 31

5. Жнякін Віталій Володимирович, 1982 р. н., округ 28

6. Жуйков Михайло Петрович, 1968 р. н., округ 4

7. Завгороднюк Наталія Григорівна, 1956 р. н., округ 33

8. Кравченко Світлана Іванівна, 1981 р. н., округ 3

9. Красовський Володимир Борисович,1955 р. н., округ 10

10. Красовський Вячеслав Володимирович,1977 р. н., округ 12

11. Криштопов Андрій Іванович, 1978 р. н., округ 22

12. Кудрявцева Юлія Георгіївна, 1976 р. н., округ 26

13. Мацапей Євгеній Валерійович, 1984 р. н., округ 17

14. Мединський Роман Юліанович, 1980 р. н., округ 7

15. Мусаєв Сергій Магарамович, 1959 р. н., округ 23

16. Омельченко Сергій Миколайович, 1979 р. н., округ 25

17. Пеньковський Віталій Ісайович, 1971 р. н., округ 9

18. Плотніков Віктор Анатолійович, 1961 р. н., округ 32

19. Прохорова Ніна Андріївна, 1953 р. н., округ 5

20. Пупков Борис Олександрович, 1977 р. н., округ 6

21. Садовський Василь Євгенович, 1986 р. н., округ 19

22. Скалозуб Олександр Васильович, 1977 р. н., округ 16

23. Сулаков Руслан Павлович, 1977 р. н., округ 27

24. Тислюк Людмила Володимирівна, 1981 р. н., округ 30

25. Ціпуленко Ольга Володимирівна, 1977 р. н., округ 24

26. Чередниченко Юрій Анатолійович, 1983 р. н., округ 34

27. Чумаченко Олександра Анатоліївна,1989 р. н., округ 11

28. Шумейко Алеся Василівна, 1980 р. н., округ 2

Постанова №16 від 28.09. 2015 року від політичної партії «Відродження»

1. Єрошенко Олександр Борисович, 1982 р. н., Перший кандидат

2. Артеменко Олег Вікторович, 1972 р. н., округ 27

3. Бакуца Тетяна Борисівна, 1984 р. н., округ 26

4. Барвіненко Віктор Вікторович, 1962 р. н., округ 17

5. Биковський Віктор Дмитрович, 1961 р. н., округ 15

6. Величко Ігор Олександрович, 1970 р. н., округ 34

7. Герасименко Володимир Михайлович,1962 р. н., округ 2

8. Даценко Микола Миколайович, 1953 р. н., округ 4

9. Домніч Борис Вікторович, 1976 р. н., округ 8

10. Дундук Олександр Іванович, 1969 р. н., округ 24

11. Іванов Ігор Леонідович, 1980 р. н., округ 29

12. Кісельов Сергій Іванович, 1969 р. н., округ 13

13. Колінько Юрій Олександрович, 1961 р. н., округ 30

14. Коломійченко Олег Костянтинович,1957 р. н., округ 6

15. Коломійчук Василь Васильович, 1956 р. н., округ 3

16. Лаур Раїса Радіонівна, 1957 р. н., округ 33

17. Леміщенко Галина Вікторівна, 1972 р. н., округ 19

18. Лягощена Анжела Валентинівна, 1972 р. н., округ 18

19. Манітенко Олег Костянтинович, 1967 р. н., округ 25

20. Молчанов Василь Андрійович, 1958 р. н., округ 9

21. Мунтьян Тетяна Олексіївна, 1961 р. н., округ 28

22. Нікітченко Євген Миколайович, 1953 р. н., округ 7

23. Одабашян Степан Степанович, 1952 р. н., округ 21

24. Окраін Ганна Георгіївна, 1964 р. н., округ 31

25. Олейніченко Валерій Євгенійович,1951 р. н., округ 20

26. Руденко Лариса Василівна, 1961 р. н., округ 1

27. Сиротюк Ігор Васильович, 1970 р. н., округ 22

28. Сметанка Олександр Омелянович, 1967 р. н., округ 32

29. Сунцова Ірина Олегівна, 1983 р. н., округ 16

30. Тимченко Микола Миколайович, 1980 р. н., округ 11

31. Чухрай Тетяна Юріївна, 1956 р. н., округ 5

32. Шамрай Олег Анатолійович, 1971 р. н., округ 14

33. Шевченко Тетяна Анатоліївна, 1984 р. н., округ 10

34. Шиманський Петро Григорович, 1963 р. н., округ 23

Постанова №20 від 29.09.2015 року від політичної партії «Доверяй делам»

1. Морозов Олександр Володимирович,1975 р. н., перший кандидат

2. Алейнікова Тетяна Михайлівна, 1962 р. н., округ 19

3. Бандуров Андрій Дмитрович, 1970 р. н., округ 24

4. Батаєв Валерій Васильович, 1963 р. н., округ 27

5. Бородін Леонід Олексійович, 1952 р. н., округ 26

6. Варлахін Ігор Олександрович, 1980 р. н., округ 17

7. Вахнован Олег Григорович, 1965 р. н., округ 9

8. Галіс Володимир Анатолійович, 1981 р. н., округ 3

9. Ганчурін Анатолій Валентинович, 1953 р. н., округ 21

10. Дупешко Віктор Самоілович, 1959 р. н., округ 14

11. Задорожний Олександр Вікторович,1980 р. н., округ 23

12. Заруцький Михайло Олександрович,1976 р. н., округ 15

13. Іщенко Віктор Іванович, 1981 р. н., округ 8

14. Калістратова Галина Лаврівна, 1953 р. н., округ 25

15. Капустіна Любов Сергіївна, 1957 р. н., округ 31

16. Карачевцев Анатолій Кузьмич, 1947 р. н., округ 11

17. Кісенко Петро Іванович, 1960 р. н., округ 18

18. Кондратюк Сергій Анатолійович, 1963 р. н., округ 5

19. Корнієнко Тетяна Самуілівна, 1962 р. н., округ 13

20. Крамар Олег Григорович, 1964 р. н., округ 22

21. Крупп Сергій Олегович, 1979 р. н., округ 12

22. Кускова Ірина Володимирівна, 1977 р. н., округ 29

23. Лавришин Сергій Володимирович, 1966 р. н., округ 2

24. Лисенко Олександр Володимирович,1965 р. н., округ 30

25. Ліпецький Ігор Васильович, 1959 р. н., округ 4

26. Мельниченко Григорій Вікторович,1978 р. н., округ 7

27. Мітронін Ігор Віталійович, 1978 р. н., округ 20

28. Мовіле Сергій Михайлович, 1960 р. н., округ 32

29. Мога Олег Павлович, 1966 р. н., округ 1

30. Нечипоренко Ігор Гаврилович, 1941 р. н., округ 16

31. Сагатович Ольга Борисівна, 1967 р. н., округ 6

32. Сметанка Вячеслав Омелянович, 1962 р. н., округ 33

33. Токар Андрій Михайлович, 1964 р. н., округ 34

34. Холостенко Сергій Аллікович, 1992 р. н., округ 28

35. Чередніченко Ольга Афанасіївна, 1975 р. н., округ 10

Постанова № 22 від 29.09.2015 року від Аграрної партії України

1. Левченко Анатолій Васильович 1956 р. н., перший кандидат

2. Антонова Світлана В’ячеславівна 1991 р. н., округ 33

3. Арікова Мар’я Іванівна 1962 р. н., округ 31

4. Бородин Олексій Леонідович 1985 р. н., округ 30

5. Браткевич Тетяна Леонідівна 1971 р. н., округ 12

6. Долженко Анатолій Миколайович 1965 р. н., округ 21

7. Запша Алла Тимофіївна 1955 р. н., округ 14

8. Зозуля Артем Георгійович 1985 р. н., округ 22

9. Ісаєнко Михайло Сергійович 1985 р. н., округ 11

10. Кобилінський Анатолій Борисович 1971 р. н., округ 4

11. Левченко Інна Григорівна 1970 р. н., округ 23

12. Лучко Ігор Едуардович 1965 р. н., округ 27

13. Макаренко Світлана Володимирівна1968 р. н., округ 6

14. Макарова Тетяна Петрівна 1950 р. н., округ 3

15. Мітьєва Ліля Олександрівна 1973 р. н., округ 8

16. Паюк Валентина Костянтинівна 1964 р. н., округ 28

17. Подавалкін Володимир Юрійович 1986 р. н., округ 1

18. Поляков Анатолій Іванович 1978 р. н., округ 20

19. Савчук Павло Васильович 1957 р. н., округ 5

20. Сапронов Максим Іванович 1988 р. н., округ 34

21. Севідов Микола Миколайович 1981 р. н., округ 29

22. Скорик Світлана Іванівна 1962 р. н., округ 18

23. Тихоненко Григорій Іванович 1971 р. н., округ 15

24. Ткаченко Алла Анатоліївна 1970 р. н., округ 32

25. Удовиченко Федір Миколайович 1952 р. н., округ 13

26. Чернева Вікторія Едуардівна 1968 р. н., округ 24

27. Чіканчі Вікторія Олександрівна 1987 р. н., округ 19

28. Шаповалова Світлана Іллівна 1965 р. н., округ 2

29. Яворська Ольга Максимівна 1955 р. н., округ 25

30. Якобчук Сільва Володимирівна 1952 р. н., округ 26

31. Яковенко Олег Олександрович 1986 р. н., округ 16

32. Янкевич Олег Віталійович 1966 р. н., округ 10

Постанова №23 від 29.09.2015 року від політичної партії «Соціалісти»

1. Дімов Микола Степанович, 1956 р. н., перший кандидат

2. Буберенко Олександр Сергійович, 1977 р. н., округ 33

3. Гакотіна Ольга Олексіївна, 1978 р. н., округ 2

4. Галицький Анатолій Сергійович, 1952 р. н., округ 31

5. Гінцер Станіслав Вікторович, 1989 р. н., округ 8

6. Господінов Дмитро Васильович, 1978 р. н., округ 22

7. Дімов Микола Петрович, 1947 р. н., округ 14

8. Дімов Юрій Миколайович, 1968 р. н., округ 9

9. Донець Максим Вікторович, 1980 р. н., округ 24

10. Катющева Олена Миколаївна, 1957 р. н., округ 21

11. Кащі Василь Георгійович, 1958 р. н., округ 10

12. Кмец Парасковія Федорівна, 1953 р. н., округ 27

13. Коваль Наталія Вікторівна, 1979 р. н., округ 26

14. Козлова Світлана Олександрівна, 1976 р. н., округ 15

15. Крисюк Петро Михайлович, 1962 р. н., округ 6

16. Любченко Микола Григорович, 1957 р. н., округ 16

17. Мальцев Ігор Вікторович, 1972 р. н., округ 11

18. Махньов Михайло Вікторович, 1958 р. н., округ 17

19. Місошник Шлема Мейліхович, 1951 р. н., округ 32

20. Мішин Сергій Іванович, 1974 р. н., округ 23

21. Низькодубова Олена Василівна, 1973 р. н., округ 29

22. Петренко Олександр Іванович, 1953 р. н., округ 20

23. Плахотна Олена Володимирівна, 1971 р. н., округ 13

24. Покітко Володимир Георгійович, 1942 р. н., округ 3

25. Принц Олена Миколаївна, 1975 р. н., округ 19

26. Сорочан Андрій Андрійович, 1941 р. н., округ 7

27. Соручан Валерій Олександрович, 1948 р. н., округ 25

28. Сучков Іван Кирилович, 1955 р. н., округ 28

29. Тараненко Наталія Володимирівна,1960 р. н., округ 30

30. Токарчук Ірина Володимирівна, 1958 р. н., округ 4

31. Толмачов Володимир Володимирович,1961 р. н., округ 34

32. Челак Петро Дмитрович, 1956 р. н., округ 18

33. Шаброй Валентина Миколаївна, 1950 р. н., округ 1

34. Шайдука Ігор Іванович, 1965 р. н., округ 5

35. Янева Людмила Михайлівна, 1959 р. н., округ 12

Постанова №25 від 29.09.2015 року від політичної партії «НАШ КРАЙ»

 1.Грозов Віктор Васильович, 1987 р. н., перший кандидат

2. Алейніков Валерій Олександрович,1949 р. н., округ 18

3. Байло Світлана Анатоліївна, 1966 р. н., округ 9

4. Бойко Ганна Степанівна, 1974 р. н., округ 27

5. Бондаренко Валентина Ігнатівна, 1958 р. н., округ 7

6. Волканов Михайло Михайлович, 1960 р. н., округ 22

7. Георгієв Костянтин Георгійович, 1950 р. н., округ 5

8. Гриценко Лілія Вікторівна, 1977 р. н., округ 17

9. Дукач Олександр Васильович, 1965 р. н., округ 30

10. Ковальжі Михайло Дмитрович, 1958 р. н., округ 14

11. Колісніченко Вадим Миколайович,1968 р. н., округ 23

12. Манітенко Сергій Володимирович,1987 р. н., округ 19

13. Михайлов Микола Іванович, 1956 р. н., округ 33

14. Мінчев Віктор Георгійович, 1970 р. н., округ 31

15. Музика Юлія Олександрівна, 1981 р. н., округ 20

16. Назаренко Олександр Леонідович, 1970 р. н., округ 4

17. Пухкан Василь Григорович, 1948 р. н., округ 16

18. Райкогло Захарій Васильович, 1960 р. н., округ 32

19. Рева Олена Володимирівна, 1971 р. н., округ 1

20. Сердюк Микола Іванович, 1946 р. н., округ 13

21. Скиба Віталій Олександрович, 1972 р. н., округ 10

22. Сорока Вікторія Святославівна, 1976 р. н., округ 24

23. Сорока Володимир Олександрович, 1974 р. н., округ 25

24. Сорочан Михайло Олександрович, 1951 р. н., округ 28

25. Таран Геннадій Олександрович, 1973 р. н., округ 34

26. Теличко Олеся Олександрівна, 1973 р. н., округ 8

27. Тер Олег Дмитрович, 1983 р. н., округ 21

28. Ткаченко Ольга Володимирівна, 1984 р. н., округ 15

29. Чабан Геннадій Ілліч, 1971 р. н., округ 12

30. Чабан Дмитро Геннадійович, 1994 р. н., округ 11

31. Чабан Олександр Васильович, 1981 р. н., округ 6

32. Чайковський Олександр Олександрович,1975 р. н., округ 26

33. Чебан Тетяна Анатолівна, 1953 р. н., округ 2

34. Шевченко Володимир Петрович, 1971 р. н., округ 3

35. Шмелькова Олена Олександрівна, 1964 р. н., округ 29

Постанова №27 від 29.09.2015 року від радикальної партії Олега Ляшка

1. Мокрий Максим Анатолійович 1975 р. н., Перший кандидат

2. Белікчі Сергій Костянтинович 1969 р. н., округ 21

3. Довгаль Олександр Олександрович 1991 р. н., округ 11

4. Звягінцева Наталя Олександрівна 1958 р. н., округ 10

5. Кесарчук Аліна Семенівна 1976 р. н., округ 24

6. Кольцов Андрій Олександрович 1981 р. н., округ 1

7. Лютик Андрій Михайлович 1982 р. н., округ 12

8. Маркевич Оксана Михайлівна 1971 р. н., округ 23

9. Мілетіч Ганна Іванівна 1972 р. н., округ 3

10. Ніколаєнко Валерій Валерійович 1984 р. н., округ 2

11. Обривков Віталій Юрійович 1977 р. н., округ 33

12. Тараненко Ольга Василівна 1987 р. н., округ 18

13. Ткаченко Лідія Іванівна 1971 р. н., округ 13

14. Топіка Василь Гаврилович 1961 р. н., округ 9

15. Чекерис Денис Юрійович 1982 р. н., округ 28

16. Чернова Галина Михайлівна 1977 р. н., округ 6

17. Шаповалова Наталія Андріївна 1986 р. н., округ 14

18. Шевченко Тетяна Григорівна 1973 р. н., округ 19

Постанова №28 від 29.09.2015 року від партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

 1. Гінак Алла Федорівна 1966 р. н., перший кандидат

2. Акімова Ольга Миколаївна 1955 р. н., округ 25

3. Алтухов Альберт Анатолійович 1969 р. н., округ 8

4. Баранов Михайло Михайлович 1977 р. н., округ 17

5. Басій Наталія Олександрівна 1973 р. н., округ 26

6. Белоброва Лідія Павлівна 1973 р. н., округ 7

7. Бондаренко Павло Петрович 1949 р. н., округ 32

8. Бондарюк Олександр Сергійович 1980 р. н., округ 28

9. Вихристюк Іван Андрійович 1958 р. н., округ 16

10. Волкожа Тетяна Сергіївна 1977 р. н., округ 23

11. Голованець Олег Іванович 1975 р. н., округ 12

12. Десятник Ігор Петрович 1963 р. н., округ 4

13. Земляний Олександр Анатолійович 1972 р. н., округ 15

14. Кесарчук Вадим Вікторович 1972 р. н., округ 30

15. Кімінчіджі Денис Степанович 1990 р. н., округ 2

16. Кондратюк Леонід Іванович 1959 р. н., округ 5

17. Ляшенко Андрій Васильович 1974 р. н., округ 21

18. Молчанов Олександр Іванович 1979 р. н., округ 19

19. Нечитайло Валентина Дмитрівна 1952 р. н., округ 10

20. Пітюков Євген Петрович 1952 р. н., округ 1

21. Пономаренко Тетяна Вікторівна 1975 р. н., округ 20

22. Римська Олена Михайлівна 1963 р. н., округ 9

23. Римський В’ячеслав Павлович 1988 р. н., округ 13

24. Сибірцева Тетяна Анатоліївна 1968 р. н., округ 27

25. Скотикайло Анатолій Михайлович 1959 р. н., округ 31

26. Сотніченко Яків Олександрович 1964 р. н., округ 29

27. Степаненко Людмила Артемівна 1955 р. н., округ 33

28. Степанов Анатолій Миколайович 1948 р. н., округ 3

29. Тараненко Андрій Васильович 1988 р. н., округ 22

30. Тімченко Анатолій Вікторович 1966 р. н., округ 18

31. Українець Сергій Іванович 1985 р. н., округ 6

32. Федорова Юлія Олександрівна 1976 р. н., округ 24

33. Філонов Олександр Федорович 1965 р. н., округ 11

34. Чебан Дмитро Сергійович 1979 р. н., округ 14

35. Шевченко Олег Петрович 1961 р. н., округ 34

Постанова №32 від 30.09.2015 року від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

1. Сідюк Олександр Вячеславович, 1981 р. н., перший кандидат

2. Поправка Ірина Костянтинівна, 1966 р. н., округ 3

Постанова №33 від 30.09.2015 року від політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

1. Галат Ігор Володимирович 1962 р. н., перший кандидат

2. Азарсанов Сергій Далдашевич 1970 р. н., округ 26

3. Андріяш Олександр Вячеславович 1975 р. н., округ 24

4. Александрова Ірина Олексіївна 1954 р. н., округ 5

5. Баранська Тетяна Вікторівна 1960 р. н., округ 13

6. Битка Георгій Григорович 1964 р. н., округ 32

7. Бондаренко Олександр Миколайович1983 р. н., округ 18

8. Бондаренко Леонід Іванович 1956 р. н., округ 4

9. Бєлік Андрій Валентинович 1980 р. н., округ 31

10. Гагарінов Андрій Юрійович 1977 р. н., округ 23

11. Гафійчук Сергій Дмитрович 1969 р. н., округ 17

12. Гончаренко Жанна Петрівна 1961 р. н., округ 27

13. Гусейнов Агамірза-Володимир Камал огли 1955 р. н., округ 19

14. Дудорєв Євгеній Олександрович 1983 р. н., округ 25

15. Дудорова Надія Володимирівна 1973 р. н., округ 16

16. Жупанський Василь Васильович 1956 р. н., округ 14

17. Забоєв Володимир Олександрович 1982 р. н., округ 15

18. Карауш Семен Васильович 1952 р. н., округ 9

19. Кікірешко Єлизавета Генадіївна 1972 р. н., округ 21

20. Кірсен Віталій Дмитрович 1969 р. н., округ 6

21. Кобзарь Олена Анатоліївна 1981 р. н., округ 3

22. Кобба Дмитро Вікторович 1981 р. н., округ 30

23. Колонжов Владислав Іванович 1977 р. н., округ 22

24. Крачковська Тетяна Іванівна 1978 р. н., округ 1

25. Кліменченко Олександр Іванович 1973 р. н., округ 20

26. Лафазан Катерина Георгіївна 1964 р. н., округ 11

27. Леонтьєв Василь Васильович 1971 р. н., округ 10

28. Надь Лайош Лайович 1957 р. н., округ 8

29. Назаров Ігор Борисович 1973 р. н., округ 29

30. Пантєлєєва Катерина Михайлівна 1956 р. н., округ 28

31. Щеглов Віталій Євгенійович 1960 р. н., округ 34

32. Токаренко Андрій Вікторович 1981 р. н., округ 7

33. Федосєєв Андрій Михайлович 1974 р. н., округ 12

Постанова №35 від 30.09.2015 року від політичної партії «Сила Людей»

1. Квітковський Ігор Олексійович 1969 р. н., перший кандидат

2. Ананченко Володимир Іванович 1952 р. н., округ 33

3. Бойко Жанна Олексіївна 1969 р. н., округ 22

4. Балда Федір Геннадійович 1977 р. н., округ 2

5. Балтаков Костянтин Олегович 1974 р. н., округ 21

6. Бухтіярова Наталія Вікторівна 1984 р. н., округ 9

7. Гаврілюк Олександр Іванович 1965 р. н., округ 20

8. Герфанова Світлана Миколаївна 1970 р. н., округ 25

9. Деренжі Борис Васильович 1967 р. н., округ 18

10. Думанський Володимир Анатолійович 1952 р. н., округ 4

11. Жужа Кирило Юрійович 1988 р. н., округ 27

12. Зіновкін Артем Анатолієвич 1984 р. н., округ 30

13. Зубчевський Анатолій Юхимович 1966 р. н., округ 32

14. Іщенко Галина Миколаївна 1986 р. н., округ 7

15. Калінін Анатолій Васильович 1956 р. н., округ 23

16. Квітковська Любов Іванівна 1963 р. н., округ 10

17. Комарова Ольга Вікторівна 1973 р. н., округ 17

18. Корженко Віталій Вікторович 1969 р. н., округ 15

19. Корженко Катерина Віталіївна 1993 р. н., округ 6

20. Король Олександр Юліанович 1959 р. н., округ 29

21. Лаврьонова Олена Олександрівна 1990 р. н., округ 13

22. Малєнков Миколай Михайлович 1958 р. н., округ 3

23. Малєнкова Ірина Григорівна 1962 р. н., округ 31

24. Маргарян Анатолій Анкарамович 1965 р. н., округ 1

25. Мельник Віталій Болеславович 1956 р. н., округ 5

26. Пурдік Іван Митрофанович 1942 р. н., округ 12

27. Пурдік Олег Іванович 1975 р. н., округ 19

28. Скупченко Аліна Сергіївна 1994 р. н., округ 24

29. Татарчук Наталія Петрівна 1977 р. н., округ 34

30. Фаянцев Олег Анатолійович 1978 р. н., округ 8

31. Хлюстіна Алла Іванівна 1963 р. н., округ 14

32. Цвіліховський Дмитро Миколаєвич 1968 р. н., округ 26

33. Череващенко Віктор Миколаєвич 1967 р. н., округ 16

34. Чістова Валентина Олександрівна 1955 р. н., округ 11

35. Шпілька Юрій Миколаєвич 1974 р. н., округ 28

Постанова №37 від 30.09.2015 року від політичної партії «ПАТРІОТ»

1. Гробован Сергій Вікторович, 1968 р. н., перший кандидат

Постанова №40 від 01.10.2015 року від політичної партії «Нова Держава»

1. Сидоренко Пилип Степанович, 1943 р. н., перший кандидат

2. Аулов Іван Федорович, 1940 р. н., округ №4

3. Возний Миколай Михайлович, 1949 р. н., округ №9

4. Гармаш Марія Миколаївна, 1992 р. н., округ №22

5. Данелюк Оксана Борисівна, 1973 р. н., округ №20

6. Димченко Іван Васильович, 1950 р. н., округ №6

7. Іваськов Григорий Миколайович, 1948 р. н., округ №30

8. Кубищенко Яків Захарович, 1939 р. н., округ №5

9. Кас’яненко Тамара Миколаївна, 1951 р. н., округ №27

10. Козубенко Олександр Олександрович,1985 р. н., округ №1

11. Панова Зоя Леонтіївна, 1958 р. н., округ №24

12. Разнован Іван Георгійович, 1944 р. н., округ №7

13. Рубін Олексій Аронович, 1939 р. н., округ №28

14. Тимофєєв Ігор Ігоревич, 1988 р. н., округ №8

15. Уланов Алекс Юрійович, 1992 р. н., округ №3

16. Уланов Анатолій Юрійович, 1986 р. н., округ №2

17. Ященко Людмила Анатоліївна, 1977 р. н., округ №29

Постанова №42 від 01.10.2015 року від партії Сергія Тігіпка «СИЛЬНА УКРАЇНА»

1. Мензелінцев Володимир Михайлович,1952 р. н., перший кандидат

2. Бурдух Наталія Андріївна, 1975 р. н., округ 21

3. Бабенко Віктор Миколайович, 1958 р. н., округ 24

4. Балагура Олександр Олександрович,1980 р. н., округ 20

5. Богданова Олена Вікторівна, 1977 р. н., округ 27

6. Бодарев Игорь Констянтинович, 1980 р. н., округ 13

7. Брегой Євгеній Васильович, 1973 р. н., округ 29

8. Васильєв Олександр Савелійович, 1961 р. н., округ 6

9. Голінська Оксана Олегівна, 1984 р. н., округ 22

10. Доміловська Тетяна Миколаївна, 1957 р. н., округ 3

11. Доміловський Олександр Олександрович,1996 р. н., округ 14

12. Данілко Ирина Володимирівна, 1957 р. н., округ 33

13. Коржеван Сергій Володимирович, 1963 р. н., округ 5

14. Косандяк Світлана Олександрівна,1972 р. н., округ 26

15. Музика Дмитро Игорович, 1984 р. н., округ 2

16. Мінчев Микита Федорович, 1985 р. н., округ 16

17. Мазуренко Максим Борисович, 1981 р. н., округ 17

18. Мазуренко Віталій Вікторович, 1986 р. н., округ 18

19. Музика Юлія Олександрівна, 1981 р. н., округ 8

20. Мога Ольга Іванівна, 1967 р. н., округ 32

21. Мелькумянц Надія Суренівна, 1951 р. н., округ 34

22. Остапенко Іван Володимирович, 1988 р. н., округ 23

23. Притикін Віталій Вікторович, 1964 р. н., округ 28

24. Плошенко Інна Борисівна, 1967 р. н., округ 10

25. Ремнев Володимир Васильович, 1963 р. н., округ 30

26. Романенко Анатолій Валентинович,1953 р. н., округ 25

27. Родоуцький Сергій Клавдійович, 1973 р. н., округ 4

28. Семенова Ілона Миколаївна, 1987 р. н., округ 12

29. Сирбул Олексій Миколайович, 1979 р. н., округ 9

30. Шинкаренко Юлія Іванівна, 1955 р. н., округ 19

31. Шихова Ольга Дмитрівна, 1967 р. н., округ 7

32. Фіголь Анатолій Сергійович, 1965 р. н., округ 15

33. Фіголь Росина Михайлівна, 1978 р. н., округ 11

0 Комментарий
0

You may also like