Akkerman / Нові перемоги талановитих музикантів

Нові перемоги талановитих музикантів

от admin
0 Комментарий

Минулий тиждень став для вчителів Білгород-Дністровської дитячої музичної школи та їх вихованців вагомим на здобутки. Про це інформує прес-служба міської ради.
Юні скрипалі під керівництвом викладача Наталії Сухаренко та концертмейстера Дмитра Гогуленка взяли участь у VII Міжнародному інструментальному конкурсі Євгена Станковича, який пройшов з 1 по 8 квітня 2019 року в м. Києві.
Учасники із Білгород-Дністровської музичної школи ім. Л.Н. Гінзбург продемонстрували високий рівень виконавської майстерності та заслужено отримали призові місця. В категорії «Солісти» ІІІ місце посіли Олексій та Леонід Кокшарови, ІІ місце в категорії «Ансамблі» – колектив скрипалів «Группетто», І місце – ансамбль «КПД», який був запрошений на заключний концерт лауреатів, який відбувся в останній день конкурсу в залі Національної філармонії України.

А 6 квітня 2019 року у великій залі Одеського коледжу мистецтв ім. К.Ф. Данькевича кращі виконавці мистецьких шкіл м. Одеси та області змагатились у музичній майстерності. 
За яскравий виступ та високий рівень підготовки ансамбль Білгород-Дністровської дитячої музичної школи ім. Л.Н. Гінзбург у складі Валентина Поцелуєва, Євгена Шамоти та Дар’ї Єфремової – учнів викладачів Василя Лєконцева та Валентини Кушніренко, був відзначений членами журі та посів І місце.

Пишаємося талановитими юними музикантами нашого міста та їх наполегливими викладачами! Бажаємо натхнення і нових яскравих перемог!

0 Комментарий
0

You may also like