Akkerman / Нацрада розгляне питання «Інтера» на засіданні 11 травня

Нацрада розгляне питання «Інтера» на засіданні 11 травня

от admin
0 Комментарий

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на плановому засіданні 11 травня розгляне питання щодо концерту «Інтера» до 9 травня, який спричинив мітинги правих рухів.

Про це повідомив член Нацради Сергій Костинський.

«Отримую багато дзвінків …з проханням прокоментувати ситуацію щодо звинувачень у фашизмі, які пролунали в ефірі телеканалу «Інтер» на адресу героїв, які віддали своє життя за незалежність України. Якщо цікава моя особиста реакція на цю провокацію, як громадянина України, то назвати її обуренням — нічого не сказати», — заявив Костинський.

Нагадаємо, що оприлюднені уривки концерту телеканалу «Інтер» до Дня перемоги 9 травня спричинили критику користувачів інтернету через слова ведучих про перейменування вулиць в Україні «іменами фашистських злочинців».

У Нацраді з питань телебачення і радіомовлення відреагували на запланований телеканалом концерт.

Представники «Національного корпусу» та «Національних дружин» прийшли до будівлі телеканалу «Інтер» та вимагали позбавити канал ліцензії через «системну антиукраїнську редакційну політику».

9 травня у Києві на вулиці Щусєва в будівлю, де розташовується новинний продакшн телеканалу «Інтер», кинули «коктейль Молотова». На акцію проти концерту телеканалу «Інтер» до 9 травня зібралися представники всеукраїнської громадсько-політичної організації «Вільні люди». Тим не менше, «Інтер» повністю транслював концерт. 

За даними поліції, участь в акції під «Інтером» взяли близько 100 людей, натомість правоохоронців стягнули у кількості 150.

Удень 10 травня близько сотні людей приїхали до будинку одного з власників телеканалу «Інтер» Сергія Льовочкіна в Конча-Заспі. Більшість учасників акції — представники «Національного корпусу». Вони розмалювали балончиками стіни будинку та начепили наліпки «Національного корпусу». 

Джерело Громадське

0 Комментарий
0

You may also like