Akkerman / На наступній сесії депутати затвердять нових членів ЦВК

На наступній сесії депутати затвердять нових членів ЦВК

от admin
0 Комментарий

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм підписав подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії та лист про звільнення з посади членів ЦВК у зв’язку із закінченням терміну їх повноважень. Про це йдеться на сайті президента.

Як зазначається, до нового складу ЦВК пропонуються наступні кандидати: Басалаєва Алла, Бернацька Наталія, Вербенський Михайло, Єфремова Ірина, Желтова Ольга, Конопольський Олег, Кустова Світлана, Лотюк Ольга, Плукарь Віталій, Радченко Євгеній, Синиця Надія, Сліпачук Тетяна, Шипілов Леонтій, Юзькова Тетяна.

«Я впевнений у тому, що ми спільно несемо відповідальність за якісне проведення і президентських, і парламентських виборів. І тому висловлюю надію, що після проведення необхідних процедур і спецперевірок парламент буде здатний якнайшвидше винести це питання на голосування і допомогти сформувати новий склад Центральної виборчої комісії», – наголосив Порошенко.

Водночас Парубій зазначив, що доручить провести спецперевірку зазначених кандидатів, передбачену законодавством, і вона триватиме до 15 діб. «Це той термін, за який ми встигаємо провести  перевірку до початку нової сесії», – додав він.

Крім того, він зазначив, що дасть доручення профільному комітету «невідкладно розглянути подання, щоб ми вже в лютому вийшли на позитивне рішення оновити ЦВК». 

Нагадаємо, наступна, восьма, сесія парламенту розпочнеться 6 лютого 2018 року.

Джерело Mind

0 Комментарий
0

You may also like