Akkerman / Між містом Білгородом-Дністровським та районом Балчова міста Ізмір підписано договір про співпрацю

Між містом Білгородом-Дністровським та районом Балчова міста Ізмір підписано договір про співпрацю

от admin
0 Комментарий

7 лютого 2019 року в місті Ізмір (Турецька Республіка) Білгород-Дністровським міським головою Аллою Гінак та головою муніципалітету району Балчова міста Ізмір Мехметом Алі Калкая було підписано договір про співпрацю. Про це інформує офіційний сайт міської ради.

Укладений договір надасть можливість встановлення і розвитку співпраці між містами Білгородом-Дністровським і районом Балчова міста Ізмір у таких напрямках, як торгівля, інвестиційна діяльність, будівництво, наука і освіта, охорона здоров’я, спорт і туризм, охорона довкілля та інших галузях, важливих для розвитку міжнародного співробітництва.

Під час офіційного прийому делегації від міста Білгорода-Дністровського муніципалітетом району Балчова міста Ізмір Алла Гінак зазначила, що завдяки укладеному договору вже найближчим часом ті пункти, які прописані в документі, почнуть реалізовуватися, як цікаві інвестиційні проекти. У Турецької сторони є спеціалісти та досвід створення успішної курортної інфраструктури, а місто Білгород-Дністровський володіє всіма можливостями для розвитку курортної сфери і туризму. Місто Білгород-Дністровський відкрите для нових проектів із впровадженням сучасних технологій, а працьовитість і професіоналізм мешканців нашого регіону неодмінно призведе до успіху ті інвестпроекти, які завдяки співпраці реалізовуватимуться в нашому місті.

0 Комментарий
0

You may also like