Akkerman / Книги під ялинку: бібліотекам Білгорода-Дністровського зробили подарунок

Книги під ялинку: бібліотекам Білгорода-Дністровського зробили подарунок

от admin
0 Комментарий

Книги під ялинку: бібліотекам Білгорода-Дністровського зробили подарунок0

Чудовим подарунком до новорічних свят стали три величезні посилки книг, надіслані до Центральної міської бібліотеки від Всеукраїнської громадської організації «Не будь байдужим!».

Збір україномовних книг для бібліотек Білгорода-Дністровського особисто організувала виконавча директорка ВГО «Не будь байдужим!» Оксана Левкова, яка вже багато років у креативний спосіб поширює українське слово та українську культуру саме там, де їх зараз найбільше бракує і де є найбільша спрага за рідним.

Бібліотеки отримали нову художню та галузеву літературу для різних категорій читачів. І, дякуючи увазі Оксани Левкової, бібліотеки будуть отримувати нові надходження і у 2021 році!

А ще нові чудові книжки отримала бібліотека ім. Лесі Українки. Жива сучасна бібліотека – Благодійний фонд «Бібліотечна країна» (координатор Люсьєна Шум), та Благодійний фонд «Синій птах» надіслали аудіо диски с записами української та світової класики, книги для садівників, шанувальників історії, журнали «Насіння. Золотий фонд урожаю», «Надзвичайна ситуація», «Агроексперт», інформаційні плакати та… торбинки з насінням!

Источник

0 Комментарий
0

You may also like

Оставить Комментарий