Akkerman / Кількість російських танків уздовж українського кордону зросла утричі — Порошенко

Кількість російських танків уздовж українського кордону зросла утричі — Порошенко

от admin
0 Комментарий

Президент України Петро Порошенко заявив, що рішення про введення воєнного стану прийнято через загрозу вторгнення армії РФ на неокуповану територію України.

Про це він заявив 27 листопада в інтерв’ю українським телеканалам.

«Я хочу, щоб ніхто не думав, що це забави або іграшки. Україна знаходиться під загрозою повномасштабної війни з РФ», — сказав він, передає Інтерфакс-Україна.

Президент пояснив, що запровадження  воєнного стану має превентивний характер, щоб не допустити ескалації з боку РФ.

«Мета цього воєнного стану — показати, що противник заплатить дуже високу ціну, якщо він вирішить  напасти на нас, і що це буде як холодний душ, який зупинить  божевільних, які мають плани атакувати Україну. Якщо агресії не буде, вважайте, що мета цих дій досягнута», — додав Порошенко.

За словами Порошенка, розвідувальні дані і супутникові знімки підтверджують, що Росія розмістила в 18 км від кордону з Україною готові до атаки танки. «Кількість танків на базах, розташованих уздовж нашого кордону, зросла втричі», — наголосив президент.

В Азовському морі кораблі ВМФ РФ розташовані по всій акваторії, спостерігається особлива концентрація в районі Керченської протоки, яку Росія вважає своїми територіальними водами, додав він.

Президент зауважив, що захоплення кораблів ВМС України та членів екіпажу було частиною заздалегідь підготовленої спецоперації: «Це були цілеспрямовані дії, з підведенням необхідної для них авіації, засобів радіоелектронної боротьби, десанту, спецназу».

0 Комментарий
0

You may also like