Akkerman / Холодницький: розслідування справи, в якій фігурує Труханов, займе чотири місяці

Холодницький: розслідування справи, в якій фігурує Труханов, займе чотири місяці

от admin
0 Комментарий

Очільник САП додав, що загалом в цьому провадженні затримано шестеро осіб, ще двоє знаходяться в розшуку.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький очікує, що розслідування справи за фактом заволодіння коштами Одеської міської ради при придбанні будівель заводу «Краян», в якій фігурує Одеський міський голова Геннадій Труханов, завершиться протягом трьох-чотирьох місяців. 

Про це Холодницький повідомив сьогодні на брифінгу в Києві. «Детективи та прокурори на нараді перед оголошення підозри переконали, що це провадження вони зможуть завершити за три-чотиримісячний строк. Я їм вірю, я сподіваюсь на швидке розслідування», — заявив він.

За його словами 2 листопада детективами НАБУ розпочато кримінальне провадження за фактом заволодіння коштами місцевого бюджету, а саме Одеської міської ради, а саме при придбанні та передачі в комунальну власність приміщень ДП «Завод «Краян».

Він додав, що 13 лютого детективи НАБУ і прокурори САП повідомили про підозру низці службових осіб Одеської міської ради, а також керівникам і засновникам деяких підприємств у вчиненні злочину за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 205 і ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу («заволодіння коштами шляхом зловживання службовим становищем»; «фіктивне підприємство»; «легалізація доходів отриманих злочинним шляхом»).

Холодницький зауважив, що «вчора було затримано трьох осіб, сьогодні детективами НАБУ в аеропорту «Бориспіль» були затримані Одеський міський голова та його заступник. Зараз вони в НАБУ, з ними тривають слідчі дії».

«Всього оголошено вісім підозр, з них – п’ять осіб посадові особи Одеської міської ради, двоє керівників та засновників приватних підприємств, які були задіяні, на думку слідства, у вказаній схемі і оцінювач, який робив оцінку вказаних приміщень», — заявив він.

Крім того він зауважив, що загалом в цьому провадженні затримано шестеро осіб, «двоє ще шукаємо». Як повідомляв УНІАН, сьогодні Національне антикорупційне бюро України заявило про затримання мера Одеси Труханова та його заступника Павла Вугельмана. Вони підозрюються в скоєнні злочину за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу  («заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем»).

13 лютого детективи бюро і прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про підозру чотирьом посадовим особам мерії Одеси, зокрема й меру.

Джерело  УНІАН

0 Комментарий
0

You may also like