Akkerman / Героям Небесної Сотні відкрито меморіальну дошку (фото)

Героям Небесної Сотні відкрито меморіальну дошку (фото)

от admin
0 Комментарий

Щороку 20 лютого відзначається день Героїв Небесної Сотні. Під час Революції Гідності понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність від отриманих на Майдані поранень. Вони загинули за честь, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Їх назвали Небесною Сотнею.
Події на Майдані та на Східному фронті проявили незламність, патріотизм та хоробрість українських захисників, які ціною свого здоров’я і життя боронять від агресора незалежність та цілісність нашої держави. Вони пройшли нелегкі випробовування, героїчно обороняючи Донецький аеропорт і Дебальцеве, Широкіне і Мар’їнку. Але багато з них, на жаль, вже ніколи не повернеться до дому. Серед них наші земляки: Михайло Кабак, Григорій Горчак, Ігор Іванов, Павло Іщенко, Вячеслав Кирилов, Олег Кислицький.
22 лютого  відкрито Дошку пам´яті Героям Небесної Сотні та нашим землякам, які віддали своє життя в зоні проведення антитерористичної операції та під час трагічних подій другого травня в м. Одеса.

В заході прийняли участь заступник голови райдержадміністрації П.Стерлядов, командир Білгород-Дністровського військового гарнізону полковник С.Глущенко, військовослужбовці прикордонного загону, учасники антитерористичної операції, депутати районної ради, сільські голови, батьки і родичі загиблих, громадськість.

Присутні запалили свічі та поклали квіти.
Слава Україні! Слава її Героям!

0 Комментарий
0

You may also like