Akkerman / Десятки тисяч боржників аліментів не випускають за кордон та забрали водійські права

Десятки тисяч боржників аліментів не випускають за кордон та забрали водійські права

от admin
0 Комментарий

Новий закон почав діяти від початку лютого.

За перші 10 днів дії Набрав чинності закон, який посилює відповідальність за несплату аліментів на дітей. Основні нюанси нового закону, що стосується посилення тиску на злісних неплатників аліментів на неповнолітніх дітей, уже заборонили виїзд за кордон 25 тисячам українців. Ще 21 тисячі осіб тимчасово заборонили керувати транспортними засобами.

Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко, пише “Інтерфакс-Україна“.

У розшук оголосили 6 тисяч боржників аліментів.

Міністр уточнив, що завдяки новому закону вже вдалося стягнути зі злісних неплатників 50 млн грн боргів.

У регіонах створили штаби та мобільні групи з питань стягнення аліментів. Ці ж штаби від 1 квітня цього року будуть займатися стягненням боргів із зарплат, загальна сума яких сягнула 2,7 млрд грн.

“Також хочу анонсувати, що за такою ж моделлю (як і стягнення аліментів) ми плануємо запустити роботу зі стягнення заборгованості із заробітної плати. Через формат мобільних груп і штабів, які почнуть працювати в усій країні за законом щодо аліментів, від 1 квітня ми запустимо таку ж роботу зі стягнення заборгованості із зарплати”, – сказав Петренко.

Міністр юстиції не виключає, що наприкінці 2018 року до законодавства внесуть зміни, які ще більше посилять норми щодо неплатників аліментів. Усе залежатиме від дієвості нинішніх змін, результативність яких планують оцінити за півроку.

0 Комментарий
0

You may also like