Akkerman / Держлікслужба України тимчасово заборонила використання болгарської БЦЖ-вакцини через смерть після її застосування на Сумщині

Держлікслужба України тимчасово заборонила використання болгарської БЦЖ-вакцини через смерть після її застосування на Сумщині

от admin
0 Комментарий

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) розпорядилася тимчасово заборонити реалізацію і застосування БЦЖ-вакцини ( «Вакцина БЦЖ, ліофілізована») виробництва BB-NCIPD Ltd. (Болгарія).

«Тимчасово забороняю реалізацію та застосування медичного імунобіологічного препарату вакцина БЦЖ, ліофілізована / BCG vaccine freeze-dried порошок і розчинник для приготування суспензії для підшкірних ін’єкцій, 50мкг / доза, вмістом 1,0мг (20 доз) порошку в скляній ампулі №20 в комплекті з розчинником вмістом 1 мл в іншій скляній ампулі, №20 в окремих картонних коробках, серії 297, виробництва BB-NCIPD Ltd., Болгарія, до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками», — йдеться в розпорядженні в.о . глави Служби, оприлюдненому в четвер на сайті відомства.

Підставою для заборони даного препарату стало надходження від Держлікслужби в Сумській області карти-повідомлення від 25 лютого «про випадок несприятливої події після імунізації (летальний випадок)» при застосуванні цієї вакцини.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, доручено невідкладно після отримання даного розпорядження перевірити наявність вказаної серії лікарського засобу.

«У разі виявлення зазначеного препарату вжити заходів з її вилучення з обігу шляхом вміщення в карантин, про що повідомити територіальний орган Держлікслужби за місцем знаходження … Невиконання даного розпорядження тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України», — йдеться в розпорядженні.

У документі наголошується, що реєстраційне посвідчення даної вакцини — № UA / 15350/01/01.

Джерело Інтерфакс УкраЇна

0 Комментарий
0

You may also like