Akkerman / Депутати, що пройшли до Білгород-Дністровської районної ради

Депутати, що пройшли до Білгород-Дністровської районної ради

от admin
0 Комментарий

 СПИСОК

зареєстрованих депутатів

Білгород-Дністровської районної ради


з/п
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена),

по батькові (за наявності) депутата

    Суб’єкт висування депутата
(назва місцевої організації політичної партії)
     
1 Препелиця Олександр Тимофійович     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «ВІДРОДЖЕННЯ»      
2 Топор Євгеній Вікторович     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «ВІДРОДЖЕННЯ»      
3 Арестов  Денис Іванович     РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ» У БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ      
4 Лазаренко Микола Васильович     РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ» У БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ      
5 Чуханенко Олександр Вячеславович     РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ» У БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ      
6 Продан Ніна Василівна     РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ» У БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ      
7 Баранов Іван Георгійович     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»      
8 Стеценко Віктор Степанович     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»      
9 Упалюк Віктор Станіславович     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»      
10 Наймушина Наталія Сергіївна     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»      
11 Завгородній Павло Якович     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»      
12 Петренко Світлана Петрівна     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»      
13 Якименко Віктор Олександрович     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»      
14 Лисенко Семен Іванович     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА      
15 Миколаєв Володимир Степанович     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА      
16 Орлова Валентина Володимирівна     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ      
17 Балабан Олександр Терентійович     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ      
18 Асауляк Галина Миколаївна     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ      
19 Ганжа Михайло Михайлович     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ      
20 Рибальченко Сергій Георгійович     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ      
21 Волонтер Олександр Прокопович     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ      
22 Бєлік Валентин Семенович     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»      
23 Мурзак Федір Михайлович     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»      
24 Ткаченко Валерій Павлович     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»      
25 Німачук Олег Степанович     БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»      
26 Лобанов Валерій Володимирович     ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ      
27 Кравченко Сергій Вікторович     ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ      
28 Кравченко Сергій Борисович     ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ      
29 Кожухар Ігор Андрійович     ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ      
30 Мотіна Світлана Іванівна     ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ      
31 Бойчук Іван Леонідович     ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ      
32 Щербина Юрій Іванович     ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ      
33 Калмик Віктор Матвійович     ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ      
34 Степаненко Олександр Миколайович     ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ      
0 Комментарий
0

You may also like