Akkerman / Білгород-Дністровські правоохоронці провели для школярів екскурсію по відділу поліції

Білгород-Дністровські правоохоронці провели для школярів екскурсію по відділу поліції

от admin
0 Комментарий

Напередодні весняних канікул до Білгород-Дністровського відділу поліції завітали учні 9-10 класів школи №11. Правоохоронці ознайомили своїх гостей з особливостями роботи нових поліцейських та розповіли про шкоду спиртних напоїв, сигарет та наркотиків.

Зустріли дітей працівники відділу превентивної діяльності та сектору кадрового забезпечення, які розповіли школярам про основні історичні етапи розвитку міського відділу та запросили їх оглянути місця роботи правоохоронців.

Оглядову екскурсію було розпочато з чергової частини, адже саме сюди звертаються громадяни в першу чергу. Далі підліткам показали ізолятор тимчасового тримання та ознайомили з правилами тримання там затриманих.

Після цього працівники відділу превентивної діяльності поспілкувалися зі школярами на тему шкідливості куріння сигарет, вживання спиртних напоїв та наркотиків.

Також дітям розповіли про вимоги до осіб, які бажають у майбутньому пов’язати своє життя з поліцією та про особливості роботи поліцейських. Школярі зацікавлено слухали правоохоронців та ставили їм багато запитань.

На завершення зустрічі поліцейські висловили сподівання, що даний захід сподобався підліткам та допоможе їм визначитися з вибором майбутньої професії.

По матеріалам  прес-служби Білгород-Дністровського   ГУНП в Одеській област

0 Комментарий
0

You may also like