Akkerman / Берлін не хоче легітимізувати сепаратистів ОРДЛО на догоду Путіну

Берлін не хоче легітимізувати сепаратистів ОРДЛО на догоду Путіну

от admin
0 Комментарий

Миротворчу місію немає сенсу погоджувати з бойовиками самопроголошених «Л-ДНР», і розмістити її слід на всій території конфлікту на Донбасі, а не лише на лінії зіткнення. Про це заявила заступник офіційного представника уряду ФРН Ульріке Деммер, передає УНІАН.

За її словами, поки незрозуміло, чи вдасться досягти згоди щодо всіх деталей такої місії на Донбасі. Але, на думку Деммер, однозначно не треба надавати в цьому питанні право голосу сепаратистам на Донбасі.

«Це було б неприйнятним посиленням значення самопроголошеного керівництва так званих народних республік», – підкреслила представниця німецького уряду.

Як відомо, 5 вересня президент Росії Путін заявив, що присутність миротворців ООН на Донбасі піде на користь вирішенню конфлікту на сході України. Однак, традиційно, він назвав низку умов. Зокрема, Путін переконаний, що питання введення миротворців треба узгоджувати з бойовиками «ЛНР» і «ДНР». По-друге, «блакитні каски» мають виконувати функцію співробітників ОБСЄ, тож, мають перебувати лише на лінії розмежування і на жодних інших територіях. Третя вимога Путіна – розведення сторін і відведення важкої техніки, причому це питання також потрібно узгодити з представниками псевдореспублік.

0 Комментарий
0

You may also like