Журналістка розповіла, як Зеленський “боягузливо” уникнув дебатів у прямому ефірі

Шоумен і кандидат у президенти Володимир Зеленський скасував заздалегідь заплановані дебати з журналістами у прямому ефірі на одному із впливових українських телеканалів. Про це повідомила журналістка Соня Кошкіна в Facebook.

За її словами, ефір планували заздалегідь і запросили топ-журналістів, у тому числі її саму. Вона погодилася і навіть завчасно повернулася з відпустки, але все ж сумнівалася, що Зеленський з’явиться в прямому ефірі телеканалу, навіть попри те, що канал йому імпонує.

ze-398x298

«Не божевільний він, врешті-решт: за десять днів до виборів виходити в прямий ефір тет-а-тет з журналістами. Це ж про зовнішню політику доведеться говорити, вектор розвитку держави, оборону, фінанси. Авось ще попросять абревіатуру яку розшифрувати. Ну типу «МВФ» або «НАТО». Без сценарію, підказок і «затримки у шість секунд», – зазначила Кошкіна.

Згодом на офіційному Telegram-каналі «команди Зе» з’явилося повідомлення, що Зеленський та його дружина Олена дадуть інтерв’ю у себе вдома журналістам ICTV.

«Згадався чомусь Віктор Федорович з його пеньками і церемоніальними чаюванням в Межигір’ї. Ще Мікіла Янович – він «приємну і затишну атмосферу», коли представнику ЗМІ було потрібно лише привітатися і попрощатися, теж дуже любив. Авжеж. Боягузтво – це діагноз», – додала Кошкіна.

У свою чергу журналістка Мар’яна П’єцух повідомила, що через відмову Зеленського, журналісти телеканалу «1+1» шукали іншого кандидата в президенти, який погодився б незаплановано прийти на дебати з журналістами.

«Як розповіли мені люди одного з кандидатів в президенти, прямо вчора одному з кандидатів в президенти подзвонили і запросили на ефір “Право на владу”, хоча гостей тут планують заздалегідь, а не сьогодні на сьогодні, якщо не якась прям дуже гаряча тема. Але раптом стався облом і сценарій пішов не туди. Тому вчорашній ефір вчора виглядав якось трохи недолуго, бо незрозуміло було, як вибирали гостей з числа кандидатів і чому “акулою пера” є Гордон, який спеціалізується на компліментраних інтерв’ю (кандидати мали відповідати на запитання гостроязикатих журналістів)», – написала П’єцух в Facebook.

Джерело InfoResist

Вам будет интересно:

2014-2017. Использование материалов только с указанием Ссылки на новостной сайт "Аккерман".
Создание сайтов. Админ.