Засідання комітетів найбільше пропускали депутати-мільйонери – інфографіка

rada

Найкращий показник відвідуваності у народних депутатів з рівнем доходів за минулий рік у розмірі від 500 тисяч до 1 мільйону гривень.

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала відвідуваність засідань комітетів депутатами з різним рівнем доходів. Про це йдеться на сайті «Опори».

Зокрема, були проаналізовані декларації про доходи народних депутатів за 2014 рік і виокремлені чотири групи парламентарів за рівнем доходів.

До першої групи увійшли депутати, у яких відповідно до їхніх декларацій загальна сума сукупного доходу за 2014 рік не перевищила 100 тисяч гривень. Всього у парламенті 91 такий депутат.

До другої групи увійшли парламентарі, загальна сума сукупного доходу яких у минулому році була від 100 до 500 тисяч гривень. У парламенті 180 депутатів з таким рівнем доходів.

До третьої групи увійшли парламентарі, загальний дохід яких у минулому році становив від 500 тисяч до 1 мільйону гривень. Таких у Верховній Раді 44 депутати.

До четвертої групи увійшли депутати, сукупний дохід яких за минулий рік склад понад 1 мільйон гривень. Таких депутатів у парламенті 98 осіб.

Найкращий показник відвідуваності засідань парламентських комітетів, до складу яких їх обрано, у народних депутатів з рівнем доходів за минулий рік у розмірі від 500 тисяч до 1 мільйону гривень. На другому місці депутати, які у минулому році задекларували менше 100 тисяч гривень, на третьому – депутати з доходом від 100 до 500 тисяч гривень. Найгірше засідання комітетів відвідують депутати, які минулого року отримали дохід у понад один мільйон гривень.

Вам будет интересно:

-->

2014-2017. Использование материалов только с указанием Ссылки на новостной сайт "Аккерман".
Создание сайтов. Админ.