Влітку треба пити воду правильно

voda

Жага і літо – ці два слова тісно пов’язані між собою. У спекотну пору потрібно вміти правильно втамувати бажання. Розберемося в головні помилки, що ведуть до нескінченної полюванні попити або до зневоднення.

Пиття залпом

Якщо вгамовувати так спрагу – вона, на жаль, нікуди не зникне, і навіть може розвинутися зневоднення! Справа в тому, що організм не може засвоїти відразу ж енну кількість води.

Тому якщо вона випита «одним махом», то частина води, яка на даний момент є надлишком, виведеться, але в цілому при такому режимі пиття в організмі буде дефіцит рідини. Пити необхідно кожні 15 хвилин по 3-4 ковтки.

Перевага холодним напоєм

Щоб осмос – надходження рідини в клітини – був повноцінним, її температура повинна бути приблизно дорівнювати температурі тіла. Тому пиття напоїв з холодильника спрагу втамувати не зможе.

Угамування спраги тільки чистою водою

Влітку для утримання водного балансу пити необхідно з розрахунку 50 мл рідини на один кілограм ваги людини, що, наприклад, при вазі 70 кг становить 3,5 л.

Якщо відняти від часу неспання час, в яке пити не можна – пізніше 30 хвилин до їди і раніше другої години після, – виходить, що ці 3,5 л необхідно випити за 5-6 годин. З урахуванням пункту 1, велика частина цієї води в клітини не потрапить.

Тому поповнювати депо води в організмі необхідно не тільки чистою водою, а супами, свіжими соками, кисломолочними продуктами, соковитими ягодами і овочами.

Пити тільки одну воду в спеку не варто ще й тому, що вона не містить мінералів, в той час як при потінні вони активно залишають організм, і вони є в складі зазначених продуктів.

Мінерали є і в мінеральній воді. Але пити без консультації з лікарем можна тільки ту, рівень мінералізації якої порядку 0,9 г/л, і не більше двох стаканів в день.

До слова, вчені рекомендують пити склянку води перед сном. Але ще й важливий момент, яку саме пити воду. Тому пропонуємо дізнатися, що небезпечніше для життя – кип’ячена або сира вода.

Джерело Наша версія

Вам будет интересно:

2014-2017. Использование материалов только с указанием Ссылки на новостной сайт "Аккерман".
Создание сайтов. Админ.