Вибори покажуть, чи хочуть українці залишитися на шляху вільної та суверенної України, або відкотитися до корупції та обмеженого суверенітету — Расмуссен

Колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен упевнений, що для збереження свободи та суверенітету своєї країни українці мають продовжувати протистояти агресії Росії, а також не припиняти розпочату в 2014 році реалізацію реформ, оскільки альтернативою цьому є відкат на шлях корупції та обмеженого державного суверенітету.

VgKJrcG1GbJh

«Україна має продовжувати реформи. Реформи не даються легко. Вони можуть бути болючими, але вони приводять до світлого майбутнього. Якщо ви продовжите працювати, то ваша важка праця принесе винагороду. Євроінтеграцію буде продовжено, а війна, яку ви ведете, не буде забута», — сказав А.Расмуссен на форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» у вівторок у Києві.

Екс-генсек НАТО зазначив, що присутній на форумі «як друг України і також як друг президента Порошенка».

«Україна пройшла довгий шлях із тих неспокійних часів у 2014 році, економіку було врятовано від колапсу, було активізовано боротьбу з корупцією, армія пройшла шлях відновлення, а інтеграція з ЄС просунулася вперед, співпраця з США і НАТО значно сильніша, ніж коли б то не було… але ще залишається багато роботи і наразі не час зупинятися або сумніватися. Питання цих виборів — чи хочете ви залишитися на цьому шляху, шляху вільної та суверенної України, або здійснити відкат на шлях корупції та обмеженого суверенітету», — висловив переконання він.

Говорячи про боротьбу українців з агресією Російської Федерації, А.Расмуссен наголосив: «Якщо Росія припинить бої, то не буде більше війни, а якщо ви припините боротися, то України більше не буде».

Джерело Інтерфакс

Вам будет интересно:

2014-2017. Использование материалов только с указанием Ссылки на новостной сайт "Аккерман".
Создание сайтов. Админ.