Свою Україну любіть, — Тарас Шевченко

9 березня українство у всьому світі вшановує свого Генія і Пророка – Тараса Григоровича Шевченка, який став натхненником у творчості для багатьох поетів, письменників, художників, скульпторів. Його називають апостолом правди і свободи, нескореним борцем за волю України. Це національний символ, своєрідний бренд української літератури у світі. Сказати про великого поета щось абсолютно нове важко, адже його доля і творчість вивчаються ось уже майже 160 років.

 

4QizzxRY

Тарас Шевченко є для кожного українця символом незламності, нескореності. Він – більше, ніж поет чи художник. Поет пов’язав свою долю з долею України, яка постала перед ним поневоленою, сплюндрованою завойовниками з усіх сторін. Він виступив зі своїм полум’яним словом на її захист від поневолювачів, закликав до боротьби, залишив своїм «живим і ненародженим землякам» важливі дороговкази.
Кобзар – джерело, взірець національного самовизначення та самоусвідомлення. Це ми вже вкотре відчули у нинішні буремні часи. Він доносить до кожного той шлях, яким повинно йти українське суспільство, аби нарешті стати справді вільними, справді незалежними та гордими. Шевченка треба читати, Шевченком треба пройнятися, вивчати та зрозуміти його, зрозуміти той дух, який він передає нам через своє Слово. Бо воно вкарбовує в собі українські національні цінності, українські національні орієнтири і українські традиції. Сьогодні ж його постать наснажує нас, надихає, наповнює силою українського духу.
У цей нелегкий для нашого народу час кожен новий день ставить перед нами нові випробування на державну вірність і національну гідність. А Шевченко був і залишається для всіх українців прикладом самопожертви і патріотизму, вічним джерелом натхнення. Ми продовжуємо нести світу Шевченкове слово, примножувати його славу і славу України!
Ми з Вами зобов’язані берегти неоціненний спадок Кобзаря, бути патріотами свого краю, примножувати славну історію України та рідного міста, прославляти їх добрими справами.
Нехай святе Шевченкове ім’я об’єднає нас усіх незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідного народу!
Бажаємо усім такої ж сили духу і віри, такої ж любові до життя і до рідної України, якими жив Тарас Шевченко!

Свою Україну любіть,
Любіть її… Во врем’я люте.
В останню тяжкую минуту
За неї Господа моліть.

 

Вам будет интересно:

-->

2014-2017. Использование материалов только с указанием Ссылки на новостной сайт "Аккерман".
Создание сайтов. Админ.