Справа Скрипаля: вдова вбитого Литвиненка провела паралелі

«Про напад на Сєрґєя Скрипаля я дізналася з інтернету. На екрані комп’ютера з’явилася ця страшна новина, я побачила фото з місця злочину і людей у характерних захисних комбінезонах. Повернулися спогади з 2006 року, з того часу, коли було отруєно мого чоловіка».

7c386a81-346d-4ff5-be33-2602f1b68e04_w1023_r1_s

Про це розповідає Маріна Литвиненко, вдова Алєксандра Литвиненка, колишнього підполковника ФСБ, вбитого у Великій Британії у 2006 р., передає Польське радіо

Марін Литвиненко заявила, що підтримує рішення Терези Мей про вислання з Великої Британії 23 російських дипломатів як відповідь на цей злочин: «Треба було відреагувати і Велика Британія вчинила те, що вважала за слушне».

«В своєму виступі у парламенті, — продовжує Литвиненко, — Тереза Мей дала до зрозуміння, що справа не скінчиться на висилці російських дипломатів. Ми ще не знаємо, які кроки стануть наступними, але представлено певні обриси цих дій».

«У випадку, якщо пропагандистський характер діяльності російського телебачення  RT буде підтверджено, ніщо не стане на заваді, аби позбавити це ЗМІ ліцензії», — вважає Маріна Литвиненко.

 

Джерело Вголос

 

Вам будет интересно:

-->

2014-2017. Использование материалов только с указанием Ссылки на новостной сайт "Аккерман".
Создание сайтов. Админ.