Скільки українських студентів у Польщі планують повернутись додому: сумна статистика

За три останніх роки кількість українських студентів у Польщі зросла з майже 10 тисяч до 35 584. З них лише 9% планують повертатися додому.

Про це повідомляє «Польське радіо».

students-warsawa

Згідно з опитуванням польського інституту громадських ініціатив, українські студенти обирають Польщу, тому що тут життя дешевше, аніж в інших країнах. Окрім того, Польща дає можливості навчання без оплати чи з пільгами. Також українські студенти вважають, що після здобуття вищої освіти в Польщі можна знайти роботу за спеціальністю. Окрім того, респонденти відзначають гарну якість освіти.

Серед основних мотиваторів переїзду до Польщі українські студенти виділили: надання стипендії; допомогу у питанні працевлаштування та забезпечення юридичних порад.

Відповідно до статистики, українські студенти отримують 1 900 стипендій. Більшість молодих українців утримують батьки.

З опитаних лише 9% українських студентів планують повертатися до дому. 29% хоче переїхати в іншу європейську країну, 28% українських випускників польських вишів хочуть залишитися в Польщі. А 26% студентів ще не визначились із відповіддю.

Опитування серед українських студентів було проведено серед більш, ніж 1000 осіб в Інтернеті з 28 березня по 4 травня 2018 року.

Вам будет интересно:

2014-2017. Использование материалов только с указанием Ссылки на новостной сайт "Аккерман".
Создание сайтов. Админ.