Православна громада України не може бути додатком до когось — Президент

630_360_1532758751-5141

Мільйони українських громадян нині очікують на отримання автокефалії православної церкви в Україні, яка стане рівною до інших православних церков у світі. 

Про це заявив Президент Петро Порошенко під час виступу з нагоди Дня Хрещення Руси-України на Володимирській гірці в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Мільйони українців прагнуть і очікують якнайшвидшого визнання автокефалії Православної Церкви в Україні – великої за кількістю вірних, але рівної до інших помісних православних церков», — підкреслив Президент.

За його словами, томос про автокефалію довершить утвердження незалежності і самостійності України, укріпить релігійну свободу, міжконфесійний мир, а також посилить права і свободи громадян.

«Православна громада України – одна з найбільших у світі, і вона не може бути додатком до когось. Їй належить стати зіркою у «сузір`ї незалежних і рівних національних Церков», яким, за словами Його Всесвятості, є Вселенська Православна Церква», — наголосив Порошенко.

Він також нагадав, що як тільки українці поновили державність, одразу з новою енергією взялися за розбудову власної церкви.

 

Джерело Укрінформ

 

Вам будет интересно:

2014-2017. Использование материалов только с указанием Ссылки на новостной сайт "Аккерман".
Создание сайтов. Админ.