Передвиборна програма кандидата в народні депутати Гінак Алли Федорівни

64574068_453088782171045_4349961577676406784_n

Головним завданням народного депутата України сьогодні є забезпечення миру на всій території України за умови збереження кордонів та відстоювання інтересів своїх виборців.

Громадам України необхідна досконала законодавча база для вирішення нагальних проблем.Права українців на успішну самореалізацію в своїй країні і на забезпечену старість необхідно захистити, відрегулювавши законодавство.

У разі обрання до Верховної Ради маю намір займатися удосконаленням законодавства і виступати зініціативами по таких питаннях, як процедура відкликання депутатів всіх рівнів, а також міського голови, голови ОТГ в разі невиконання ними їх передвиборної програми.

Потребує перегляду низка законів, що регулюють сферу оподаткування, щоб зробити умови для організації бізнесу більш прийнятними. Це дасть можливість виробляти і експортувати продукцію з доданою вартістю, створювати робочі місця, збільшити заробітну плату і зупинити зростання пенсійного віку.

Перегляду вимагає проведення тендерів на освоєння коштів бюджетів. Необхідно зробити суворішими умови щодо несумлінних учасників тендерів, щоб не гальмувати зривом тендерних процедур розвиток регіону.

Також я бачу великі можливості за прийняттям закону про страхову медицину для офіційно працевлаштованих громадян, яку забезпечить роботодавець. Ця законодавча норма дасть можливість людям лікувати більшість захворювань безкоштовно і прискорить легалізацію робочої сили в Україні, а також поверне на батьківщину тих, хто виїхав на роботу.

Будучи обраною народним депутатом Верховної Ради України, спрямую всі зусилля на вирішення нагальних проблем округу і області та її мешканців, а саме:

                  —   Треба закріпити на законодавчому рівні право територіальної громади проводити референдум і разом з жителями приймати рішення щодо будь-яких нововведень.

                   —  Буду домагатися нової законодавчої норми щодо права громади вийти із уже створеного об’єднання (ОТГ) і приєднатись до іншого на вигідних умовах, а також фінансової децентралізації, щоб ще більше грошей залишалось в розпорядженні громади.

                      —  Займатись розробкою державних програм, які будуть сприяти розвитку малого та середнього бізнесу, заохоченню інвесторів в туристичний потенціал держави.

             —   Сприяти створенню програм державної підтримки бізнесу на міжнародному рівні з метою популяризації українського бренда на світовому ринку.

            —  Сприяти поліпшенню якості медичного обслуговування та матеріальної бази  госпитального округа та сільських ФАПів.

         —   Впроваджувати в життя програми підтримки материнства і дитинства, молоді, інвалідів, ветеранів, багатодітних сімей, залучення на виконання таких програм бюджетних та позабюджетних коштів.

        —   Сприяти відродженню підприємств, які переробляють сільськогосподарську продукцію.

         —   Допомагати реалізовувати державні програми для забезпечення півдня України якісною питною водою, домогтися фінансування з державного бюджету для ремонту очисних споруд і будівництва нових.

        — Особливу увагу приділити вирішенню всіх без виключення екологічних питань, які накопичились в регіоні.

        — Досягти прямого зв’язку з мешканцями виборчого округу з перших і до останніх днів депутатських повноважень.

      —  Встановити контроль за органами місцевої влади та співробітництво з громадськими організаціями з питань вирішення соціальних проблем округу.

Шановні виборці! Ви знаєте, що я завжди виконую все, що обіцяю.

Така моя життєва та громадянська позиція, яку я займала досі, 4 роки працюючи на посаді Білгород-Дністровського міського голови.

Якщо я знаю, що можу щось змінити на краще, я повинна це зробити. Але без вашої підтримки нічого не здійсниться.

Хто, якщо не ми, зможе змінити країну?

Нам потрібно починати із себе, всередині держави, створити стійкий фундамент змін, і тоді ми прийдемо до успішного життя у цілісній незалежній Україні.

 

Кандидат в народні депутати України

по одномандатному виборчому округу № 141

Гінак Алла Федорівна

Вам будет интересно:

2014-2017. Использование материалов только с указанием Ссылки на новостной сайт "Аккерман".
Создание сайтов. Админ.