Ні піару на війні: кіборг запустив флешмоб проти популістів

В Україні запустили потужний флешмоб #НіПіаруНаВійні, присвячений українським політикам, які напередодні виборів стали піаритися на ситуації на Донбасі. Акцію запустив учасник бойових дій, кіборг Павло Тука, який опублікував на своїй сторінці в Facebook відповідне відеозвернення. 

Тука зауважив, що в рамках виборчої кампанії політики стали вдаватися до все більш нахабних методів популізму. Зокрема, він згадав, як глава «Радикальної партії» Олег Ляшко приїхав до поранених військових в госпіталь і на камери роздав бійцям «купу мотлоху» зі своєю партійною символікою, поповнив їм мобільні на 100 гривень, на підставі чого зробив п’ять постів в соцмережі.

«Вони впевнені, що у нас дуже коротка пам’ять, але я хочу їх розчарувати, — пам’ять у нас прекрасна. Ми чудово пам’ятаємо, як вони потрапляли під режисовані псевдообстріли, поки на війні під реальними мінами і кулями гинули реальні хлопці. Пам’ятаємо, як вони з кортежами охорони приїжджали в щойно звільнені міста, робили селфі на тлі військової техніки і робили вигляд, що беруть участь в бойових діях. Вони грали на болючих для ветеранів темах, а потім не голосували за важливі для ветеранів закони», — розповів кіборг.

«Закінчуйте робити свій дешевий піар. За кожним вашим популізмом стоять тисячі життів, реальні смерті, реальне горе і сльози», — додав він.

«Перед виборами полізуть з усіх щілин як таргани. Піар вони сплутали з патріотизмом», «Так, всі пам’ятають, як Ляшко в 2014 році постановочні відео робив у фронту. Топчучись на чужій крові і спекулюючи поняттями життя і смерті, рватися до влади — це не є добре», «Друг, на жаль, ти маєш рацію! В політику пруть всі, кому не лінь!», «Ляшко ніколи не гребував будь-яким піаром, але те, що він приніс у військовий госпіталь пораненим бійцям, треба було кинути йому в нахабну брехливу пику», «Багато розвелося вПопуЛістів-кандидатів перед виборами, ось тільки ніхто не їде з гуманітаркою, медобладнанням і ліками на передок», — прокоментували відео.

Також в мережі помітили, що популістськими методами не гребує і лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

«Це не в останню чергу стосується Тимошенко. Вона використовує страх, біль, кров, навіть смерть для того, щоб отримати владу», «Дивлячись останнім часом на політиків, стає гидко, як вони перед виборами згадали, що в Україна війна і є Захисники», «В рамках виборчої програми Тимошенко на 5-ий рік війни поїхала на фронт. Чим ближче до виборів, тим більше буде партійної символіки в госпіталях…», — додали користувачі соцмереж.

Источник:
PRпортал

Вам будет интересно:

2014-2017. Использование материалов только с указанием Ссылки на новостной сайт "Аккерман".
Создание сайтов. Админ.