На території Білгорода-Дністровського та селища Затока введений карантин

На території Білгорода-Дністровського та селища Затока введений карантин через виявлений сказ. Про це інформує офіційний сайт міської ради.

material-1560424677375-name-1560424677375
Нагадаємо, в селищі Затока виявлено інфіковану сказом бродячу кішку. В даному випадку постраждалих від контакту з хворою твариною немає. 
Водночас, на території Білгорода-Дністровського до лікарні звернулися дві особи з укусами та подряпинами кішки, відносно якої отримане лабораторне підтвердження захворювання на сказ. 
Наразі дані мешканці міста отримують необхідне лікування. За інформацією головного лікаря Білгород-Дністровської міської багатопрофільної лікарні Ігоря Десятника, медичний заклад на сьогоднішній день забезпечений 6 комплектами вакцин від сказу. В разі необхідності, запаси будуть поповнюватися.

За фактом підтверджених випадків захворювання тварин на сказ Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при Білгород-Дністровській міській раді схвалено рішення запровадити карантин на 60 діб. Протягом цього часу всі тварини в обов’язковому порядку отримають щеплення від сказу, а з території Затоки та Білгорода-Дністровського буде заборонено вивозити тварин без дозволу управління ГУ Держпродспоживслужби.

Комісія затвердила план заходів, спрямованих на ліквідацію вогнища захворюваності тварин на сказ міста Білгорода-Дністровського та селища Затока. Серед них — проведення епізоотичного обстеження території; вилов бродячих тварин; щеплення кішок та собак проти сказу; заборона промислового відстрілу диких тварин; постійний ветеринарний нагляд за тваринами; заборона проведення виставок собак тощо.

Наступне засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білгород-Дністровській міській раді відбудеться 26 червня, у разі необхідності — за потребою.

Вам будет интересно:

2014-2017. Использование материалов только с указанием Ссылки на новостной сайт "Аккерман".
Создание сайтов. Админ.