КДБістська секта, ідіть сповідайтесь — у Раді освистали Вілкула

864877_w_300

Народні депутати освистали виступ колишнього «регіонала» Олександра Вілкула, який у своїй заяві образив Вселенського патріарха Варфоломія.

«Сьогодні руками українського парламенту було надано стамбульському патріарху [Варфоломію] хабар за його участь в українській президентській кампанії, передано українську історичну пам’ятку — Андріївську церкву. Я, Вадим Новинський, Нестор Шуфрич, Михайло Добкін і Михайло Папієв зареєстрували проект постанови, який зупинить рішення парламенту через кнопкодавство… Якщо влада дуже хоче віддячити стамбульському патріарху, для комфортного перебування цієї особистості в Україні ми… запропонували передати йому будівлю Адміністрації президента до 31 березня 2019 року [дати виборів]», — оголосив із трибуни Вілкул.

Його виступ заглушили вигуки колег «Ганьба!».

«Це приниження почуттів наших віруючих. Я говорив, що вони [колишні «регіонали»] біснуються. Підіть до церкви і сповідайтесь. Як ви смієте говорити з високої трибуни слова зневаги до Вселенського патріарха? Це гундяєвство демонструє, що це КДБістська секта… Не смійте такими словами говорити про одну з найсвятіших людей серед православних… Підіть на Афон, покайтесь і виженіть біса з себе, щоб більше він вас не сплутав», — відповів Вілкулу спікер Андрій Парубій.

 

Джерело Gazeta.ua

Вам будет интересно:

2014-2017. Использование материалов только с указанием Ссылки на новостной сайт "Аккерман".
Создание сайтов. Админ.