Гройсман пообіцяв справедливе збільшення пенсій

crop

Кабінет міністрів України слідом за підвищенням мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року до 3200 гривень планує опрацювати і впровадити низку рішень щодо реформи пенсійної системи, що дозволяють зробити її справедливою та зрозумілою. 
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в рамках спілкування з журналістами під час свого робочого візиту до Франції сказав: «Ми шукаємо сьогодні необхідні рішення для того, щоб змінити саму пенсійну систему, щоб вона стала справедливою, самодостатньою, щоб люди відчули, що їхні реальні доходи від пенсій зросли». А відтак нагадав що з 1 грудня поточного року розмір пенсій збільшиться в середньому на 10%.
 
І хоча Гройсман назвав заплановане підвищення недостатнім і незадовільним, на його думку, «це певний крок уперед. Після підвищення мінімальної зарплати вдвічі — до 3200 гривень, наступний виклик уряду – створення справедливої системи пенсійного забезпечення. Потрібний час, щоб ми знайшли правильне рішення. Ми сьогодні над цим дуже ретельно працюємо».
 
Як повідомляв УНІАН, розробка, прийняття і проведення в Україні параметричної пенсійної реформи, що передбачає, насамперед, скорочення дефіциту Пенсійного фонду шляхом низки заходів, в тому числі перегляду розміру пенсій, віку виходу на пенсію, скорочення пільгових пенсій і підвищення пенсійного віку в довгостроковій перспективі, є одним з структурних маяків програми перетворень, затвердженої урядом і ключовим кредитором країни — Міжнародним валютним фондом. Спроби провести пенсійну реформу робляться останні два роки, однак до цього моменту модель пенсійної системи так і не було чітко вироблена.
На сьогодні розмір мінімальної пенсії в Україні становить 1130 гривень. З 1 грудня вона становитиме 1247 гривень. В Україні налічується близько 12,5 мільйона пенсіонерів. На поточний момент близько 7,4 мільйонів пенсіонерів отримують пенсії менше 1500 гривень.

Вам будет интересно:

Оставить комментарий к новости

Все поля объязательны к заполнению
Введите символы проверки : *

Reload Image

2014-2017. Использование материалов только с указанием Ссылки на новостной сайт "Аккерман".
Создание сайтов. Админ.