Блокування роботи парламенту під час розгляду законопроекту президента щодо Донбасу — свідома провокація

2006_142250

Блокування роботи Верховної Ради депутатами, які виступають проти ухвалення законопроекту президента про забезпечення суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донбасу, є свідомою провокацією, вважає секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

«Блокування трибуни було свідомою провокацією. Жодні аргументи, зокрема посилання на першу частину статті 7, не працювали, тому що погодили зняти це питання. Тому я вважаю, що немає ніяких виправдань сьогоднішньому блокуванню трибуни і зриву голосування за визнання Росії агресором», — сказав він на брифінгу в парламенті в четвер після закриття засідання спікером Андрієм Парубієм.

О.Турчинов наголосив, що цей законопроект покликаний забезпечити пріоритетність питань безпеки під час переговорів про врегулювання ситуації на Донбасі, оскільки на переговорах у Мінську та в «нормандському форматі» Росія постійно зловживає тим, що політичні питання мають вирішуватися без припинення окупації.

«І саме цей закон вимагав, що пріоритет — у питаннях безпеки, а саме: припиненні вогню, виведенні російських військ, роззброєнні терористичних угруповань і незаконних збройних формувань, відновленні контролю України над кордоном. І лише після цього можна переходити до якихось інших рішень», — зазначив він.

 

За матеріалами сайту Інтерфакс Україна

Вам будет интересно:

-->

2014-2017. Использование материалов только с указанием Ссылки на новостной сайт "Аккерман".
Создание сайтов. Админ.