«Бесарабську народну раду» мав очолити чинний депутат народної ради — Грицак

Голова Служби безпеки України Василь Грицак в рамках виступу на «Ukrainian week in London» розповів, що лідером так званої «Бесарабської народної республіки» мав стати діючий депутат Верховної Ради України. 

Виступ транслювали в ефірі «Прямого». 

«Ми змушені були в квітні 2015 року взяти нашу броне-групу, наш спецназ і слідчих і вночі зробити 700 кілометровий марш з Краматорська до Одеси. Щоб потім провести одночасно величезну кількість обшуків, затримань вилучення вибухівки і таке інше. Планувалось підірвати міст через Дністровський лиман також через Дністер і оголосити про створення Бесарабської народної ради», — повідомив Грицак.

Він відзначив, що лідером «Бесарабської народної ради» мав стати діючий депутат Верховної Ради України, він і сьогодні є депутатом.

«Підірвавши ці два мости, Південна Бесарабія була би відрізаною від основної частини України і потім з території Придністров’я мали зайти так звані зелені чоловічки. Там дислокуються тисячі російських солдат та офіцерів. Планувалось створити Бесарабську народну раду і звідти розвинути свій наступ «Русской весны» в надрах Молдови, Румунії. Ми поламали ці плани. Про це мало хто знає, але це наша робота», — відзначив Грицак.

 

Вам будет интересно:

2014-2017. Использование материалов только с указанием Ссылки на новостной сайт "Аккерман".
Создание сайтов. Админ.