25 серпня у 81-річному віці помер американський сенатор-республіканець Джон Маккейн

 

odni-govorjat-3-drugie-14-vy-ponimaete-chto-eto-krajne-negativnyj-prognoz-rasskazal-politik_rect_e4f16f6bdedc2a9fe80909a19b73b6d0

Він народився у сім’ї адмірала ВМС США, адміралом був і його дід. Під час війни у В’єтнамі потрапив у полон, де провів аж 5 років. При цьому його катували і робили це не тільки в’єтнамці, а росіяни. 

Залишив службу у збройних силах внаслідок погіршення здоров’я. І чотири рази обирався сенатором від штату Арізона. 

Мова, звісно, про американського сенатора Маккейна — друга України. Він щойно помер, довго борючись із раком. 

Завжди відкрито критикував Барака Обаму за недостатню увагу до українського питання. Під час масових протестів українців після силового розгону Євромайдану в Києві сенатор приїхав до Києва і відвідав наметове містечко. 

Новорічну ніч 2017 року провів у Маріуполі, де заявив, що США мають надати летальну зброю Україні. А Путіна називав головорізом. Порівняв політику Ангели Меркель щодо Володимира Путіна, а саме відмову надати Україні зброю, з політикою замирення Німеччини перед Другою світовою війною. 

Рішення припинити лікування він прийняв свідомо, а родина поширила заяву, що боротися з віком немислимо. Так сталося, що саме в час святкування Україною 27 річниці незалежности та 100- річчя відновлення державности він пішов із життя. Достойного життя. 

Це був американець, який уособлював справжню Америку — не голлівудську, не звихнену на всіх свободах до гей-парадів включно, а ту Америку, яка й стала великою — Америку справжніх свобод, Америку честі і гідності. 

Хай спочиває з миром! Україна сенатора Маккейна не забуде. 

Джерело Podrobnosti

 

Вам будет интересно:

2014-2017. Использование материалов только с указанием Ссылки на новостной сайт "Аккерман".
Создание сайтов. Админ.